Forum Seks

Seks podczas miesiączki

~Galandriellla

~Galandriellla

Podczas miesiączki mam bardzo wysokie libido. Niestety mój partner nie chce wtedy współżyć. Jak mogę go do tego namówić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do PT Autorki

~do PT Autorki

i ma rację, bo to niehigieniczne i szkodliwe, bo penisem może ci wprowadzić jakąś infekcję, infekcja wywoła stan zapalny, a to może wywołać nawet raka.
Jak już jesteś taka nietypowa, to umyj i zdezynfekuj ręce i masturbuj się palcem serdecznym posmarowanym lubrykantem np. oliwka bambino, KY. Po orgazmie umyj głupią i jebliwą cipę i hartuj zimną wodę. Zimną wodą polej też swój debilny łeb!!!!!!

~ciąg dalszy

~ciąg dalszy

zależnie od długości cyklu, podczas menstruacji można zajść w ciążę. Zatem masz okazję na 500+, będziesz miała kasę na wódkę i zapicie głupoty.

~Do PT Ani

~Do PT Ani

śliczna Aniu, jeżeli nie będziesz rozładowywać napięcia seksualnego czy t0 żywym penisem, czy sztucznym a nawet palcem serdecznym z użyciem lubrykanta KY, to ci padnie na nusk i urośnie ci gruczolak w macicy. Mogę cię uchronić od choroby za darmo, tylko daj namiary.

~rada dla autorki

~rada dla autorki

jak będziesz ubijała kurę na rosół, to zlej do szklanki trochę krwi i schowaj do lodówki. Jak tylko chłop będzie się dobierał do ciebie podczas miesiączki, to szybko wysmaruj se ręce krwią kury i zwal mu konia; jak zobaczy krew na penisie, to odechce mu się seksu podczas miesiączki, no, chyba, że to bydlę a nie człowiek.

~poprawka

~poprawka

[quote="~rada dla autorki"]jak będziesz ubijała kurę na rosół, to zlej do szklanki trochę krwi i schowaj do lodówki. Jak tylko chłop leżąc przy tobie nie będzie chciał takiego seksu, to szybko wysmaruj se ręce krwią kury i zwal mu konia; jak zobaczy krew na penisie, to momentalnie wlezie na ciebie i ci dogodzi, aż krew będzie leciała ciurkiem. Miłego seksu.

~andriel

~andriel

może wypróbujcie tampony w których można uprawiać seks. Ja mam beppy i jestem zadowolona.