Skocz do zawartości
Forum

hiszpanska mucha


Gość muszka jipi

Rekomendowane odpowiedzi

No jest i to spora. Bo niektóre są oryginalne, niektóre z tego co wiem nie są... Akurat sex elixir jest jednym z mocniejszych specyfików tego typu jaki mozesz dostać. I z tego w sumie wynika jego cena Bo możesz sobie kupić coś taniego i mało skutecznego na allegro ale jaki jest sens?

Odnośnik do komentarza
Gość poprawka

cyt.Notabene, ta większa daje 2 x więcej rozkoszy. Mężczyzna dzięki niej może obskoczyć 10 kobiet jedna po drugiej, i za każdym razem ejakulując. Ostrzeżenie: gdy dorwałby się tylko do jednej, to może ją zakochać na śmierć.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
poprawka:
zamiast zakochać na. śm.....miało być: zajebać na śm...

Odnośnik do komentarza
Gość do Calmmy

~Callma
No jest i to spora. Bo niektóre są oryginalne, niektóre z tego co wiem nie są... Akurat sex elixir jest jednym z mocniejszych specyfików tego typu jaki mozesz dostać. I z tego w sumie wynika jego cena Bo możesz sobie kupić coś taniego i mało skutecznego na allegro ale jaki jest sens?

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Piszesz, zamiast "kochana muszka" jakiś elixir, czyli specyfik w proszku lub tabletce? To jak, ta twoja mucha nie lata, jest sproszkowana? Ten proszek połykasz czy posypujesz nim cipkę?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 60-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Nestka28

~dla Pigwy - a patrzyłeś się na składy? Tak z ciekawości? Popatrz się bo są zupełnie inne i naprawdę jedne tabletki potrafią znacznie różnic się od drugich. Warto jest sobie poczytać. Szczególnie sex elixir ma wiele składników....

Odnośnik do komentarza

Zamówiłam sobie sex elixir jakieś 2 miesiące temu. Szybka dostawa ze sklepu mnie zaskoczyła bo dostałam produkt już na drugi dzień czego się w sumie zupełnie nie spodziewałam :D No a wracając do samego dzialania to.... dziala chociaz na początku wydawało mi się to w sumie nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

~Katarzyna858
W naszym przypadku działa, także polecam.

Pytanie:
ta mucha to jej ciało sproszkowane, czy jest to żywa mucha, która musi najpierw ugryźć w żołądź lub łechtaczkę, by była poprzez swędzenie chęć na kopulację, inaczej ulgę drapaniem penisa w cipce ?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna858

po takiej muszce , jak ugryzła mnie w cipkę,wstrzykując jad miłości, to miałam 10 orgasmuf, poczytajcie wspomnień:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Kasia

Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałam to działa, chociaż również zależy to od organizmu oraz od płci bo ponoć lepiej działa na kobiety, gorzej na mężczyzn. Ogólnie czytałam, ze wiele kobiet chwali sobie sex elixir, ale nigdy jakoś nie małam odwagi aby go wyprobować ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wypróbowałam ostatnio. Ogólnie ciekawa sprawa bo mąż mi to zapodał :P Kupił poa moją wiedzą oraz pewnego wieczoru wlał mi to do napoju, potem miałam taka chcice jak nigdy Jak mi się przyznał to bylam na niego na poczatku zła ale potem ochota na seks to zmieniła. Obecnie używamy na weekendy bo chcica trzyma sie po tym dłużej. A i pisze tutaj o sex elixir, bo widziałam, ze tych wszystkich specyfików jest dość sporo.

Odnośnik do komentarza

Na lepszą ochotę na seks polecam tak ogólem tabletki z L argininą - w sex shopach jest pełno tabletek ziołowych,cukrów itp. są one łagodne(sam fakt,że sa sprzedawane nie w aptekach) działaja pobudzająco Dobry skład mają libido therapy, jeśli chodzi o sam sex elixir to również mogę polecić (aczkolwiek na mnie lepiej zadziałały tabletki libido therapy). Dobry specyfik, rzeczywiście znacznie poprawia ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Coś w ten deseń. Po prostu masz wiekszą ochotę. Ale pamiętaj, że jak nie będzie nastroju to nawet Ci hiszpańska mucha nie pomoze. Musi Ci się jednak chcieć trochę uprawiać seks. Tak wiec polecam przygotować otoczenie, ładna pościel, świece i te sprawy Hiszpańska mucha to ukoronowanie/

Odnośnik do komentarza

I to i to Jestem taka bardziej nakręcona na seks ( chociaż to nie tylko ja ale również i mój facet ponieważ oboje bierzemy - ponoć działa tylko na kobiety ale na mojego faceta to również ma wplyw ). Poza tym im bardziej mi się chce tym ma wieksze odczucia. Mocniejszy orgazm. Wszystko to jest połączone Dodam,że na 100% pewna nie jestem czy to od tej właśnie hiszpańskiej muchy ale jest to po prostu jedna z wielu rzeczy które wyprobowaliśmy

Odnośnik do komentarza
Gość Stronger

Oryginalna Hiszpańska Mucha to był wyciąg z Żuka Afrykańskiego. Od około 5 lat jest zakazana w Unii Europejskiej. Wszystko sprzedawane pod tą nazwą to podróbki czytajcie skład - Witamina C i L Arginina i ine bzdury ...... To nie działa. Najbardziej zbliżonym działaniem preparatem do starej Hiszpańskiej Muchy są tabletki Feminam Libido dla kobiet które można też rozpuszczać po rozkruszeniu. Naprawdę bardzo mocno działają na kobiety dzięki temu że mają bardzo egzotyczny skład jakieś zioła z Meksyku i Ameryki Południowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...