Skocz do zawartości
Forum

Co poradzicie - pierwszy seks


Gość lenka90

Rekomendowane odpowiedzi

Mój "problem" wyglada nastepująco, mam faceta jest prawiczkiem. Mamy wciąz przed sobą pierwszy stosunek i chcialabym zeby nie doszedl jakos za szybko. Co moglabym zrobic,jak mu w tym pomoc ? Choc pewnie nie ma opcji zeby to opoznic. I ostatnie - gdybyscie mieli napisac jakbyscie chcieli zeby sie wami zajela dziewczyna po raz pierwszy to w jaki sposob byscie to widzieli np, delikatnie czy przeciwnie? Z jakąs instrukcją moze czy absolutnie nie? :D Może to troche smieszne pytanie ale prawde mowiac nigdy nie bylam z facetem, ktory jeszcze nie wspołzyl. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

1. obowiązkowy prysznic razem lub każde osobno płynem z pachnidłem
2. czysta pachnąca pościel
3.nastrojowa muzyka i świece
4.lampka wina lub koniaku
5. pewność antykoncepcji. najlepiej jeżeli nie bierzesz jeszcze hormonów, to wybrać dzień niepłodny( 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne) i na wszelki wypadek globulkę Oval Patentex. Wtedy może spuścić się do środka. Po 1 h należy włożyć do pochwy świeżą globulkę.
6. jeżeli tryśnie spermą do cipki po kilku ruchach frykcyjnych, to nic takiego. Po kilku minutach odpoczynku jeżeli mu stanie, to będzie Ci "szorował" trochę dłużej.
7. Po 3--cim jego wytrysku wreszcie uzyskasz orgazm, gdyż czas stymulacji twojej łechtaczki i punktu G wynosi minimum 10 minut, a 3 jego wytryski zajmą akurat tyle czasu stymulacji.
8. po upojnym seksie czyli po jego 3. wytryskach a Twoim 1. orgazmie idziecie pod prysznic i myjecie wzajemnie narządy rozkoszy i idziecie spać. Nad ranem powtarzacie wszystko od nowa, i tak codziennie, aż się nasycicie.
Po urodzeniu dziecka załóż se dla wygody spiralkę domaciczną. W hormony nie pchaj się, bo możesz utyć jak świnia i stracić przyjemność orgazmu. Żeby chłopak nie schudł, niech dobrze się odżywia: wysokowitaninowo i optymalniebiałkowo, no i prowadzi zdrowy tryb życia:
szczegóły możesz wyguglać IE pod hasłem: "Fizjologia i filozofia seksu"

Odnośnik do komentarza
Gość amelka 30

~lenka90
Rozumiem że instrukcja zgodna z Twoimi oczekiwaniami. No dzięki za odpowiedź. Jedno jest pewne chciałabym żeby dobrze zapamiętał swoją inicjację:)

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

to nie były oczekiwania, to była praktyka, i tak wygląda seks do dzisiaj. Pamiętaj, zapamięta inicjację/kopulację, tylko wtedy gdy się spuści za wieczór i noc 10 razy a ty 3.

Odnośnik do komentarza

~amelka 30

Pamiętaj, zapamięta inicjację/kopulację, tylko wtedy gdy się spuści za wieczór i noc 10 razy a ty 3.

Bzdura. Jak facet ma klasę i kocha dziewczynę to nie będzie myślał jedynie o spuszczeniu sie w nią. Poza tym jak sie kochaja to to nie bedzie czysty seks dla zaspokojenia potrzeby. Odwalenie seksu to chyba przy pierwszej lepszej albo z prstytutka a nie z dziewczyną w stałym związku. Zastanówcie sie co piszecie..

Odnośnik do komentarza
Gość do adwersarki

cyt.:

~KKKKKKK
~amelka 30

Pamiętaj, zapamięta inicjację/kopulację, tylko wtedy gdy się spuści za wieczór i noc 10 razy a ty 3.

Bzdura. Jak facet ma klasę i kocha dziewczynę to nie będzie myślał jedynie o spuszczeniu sie w nią. Poza tym jak sęe kochają to to nie będzie czysty seks dla zaspokojenia potrzeby. Odwalenie seksu to chyba przy pierwszej lepszej albo z prostytutką a nie z dziewczyną w stałym związku. Zastanówcie się co piszecie..

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Moja niedroga i naiwna adwersarko. > 80 % mężczyzn w życiu stawia seks, gdzie podstawą jest ejakulacja, na 1-ym miejscu. Mam na myśli mężczyzn mających zdrowe mózgi, jądra i prostaty, które zdolne są wyprodukować optymalną ilość spermy, bez której nie będzie erekcji, ejakulacji, pożądania i ogólnie miłości zwieńczanej seksem w postaci wytrysku. U kobiet odpowiednikiem prącia jest łechtaczka, więc podlega takiej samej fizjologii.( nie wiem czy wiesz, ale kobieta też ma wytrysk) O takim seksie, który ty masz na myśli mówią tylko ludzie chorzy i na ciele i na umyśle, czyli po prostu osoby kalekie( np. urwane genitalia, wycięta macica, jajniki, łechtaczka, ołma ważąca 150 kg etc.
1.Modliszek dla chwili kopulacji daje się po niej żywcem pożreć samicy.
2.Każda miłość prowadzi do seksu, lecz nie każdy seks do miłości.
3.Miłość, to uczucie głupie, zaczyna się na gębie a kończy na dupie.
4.Miłość, to wrzód w oku, świecący w oku a pękający w kroku.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
tak dla ciekawości: ile masz lat, wzrostu, wagi i czy jesteś starą panną?

Odnośnik do komentarza
Gość widziałam

panią KKKKKK w habicie i ze świecą w prawej dłoni. Ciekawe, bo miała ona średnicę okazałego penisa.
Jak sądzicie, onanizuje się? Byłoby to sprzeczne co napisała w ww poście o jakiejś platonicznej/szlachetnej miłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...