Skocz do zawartości
Forum

problem z ....


Gość maz123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem kochając sie z żoną fantazuje ze kocha sie z innym mezczyzna badz w trojkacie mowilem jej o ty ale jakos nie jest zainteresowana przynajmniej tak.mowi mnie czesto nie staje i to.jest problem chcialbym zeby jej ktos dogodzil bo.ja nie.potrafie zeby mnie podniecic jak sie kochamy ssiebmi palca a ja wyobrażam sobie ze to drugi k***s mega.mnie.to podnieca moze jestem chory ale.nie moge sobie z tym poradzic poradzcie cos co robic

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego że urozmaicenie w seksie jest normalne. Może dla innych trójkąty, czworokąty itd. są obleśne dziwne, ale odpowiedzmy sobie na pytanie, który facet po dłuższym związku nie skusiłby się sam na jakąś młodszą seksi kobietkę. Wracając do tematu moim zdaniem to całkiem normalne potrzebujesz lepszych bodźców, weź spróbuj porozmawiać z żoną i wprost zapytaj się czy nie chciała by spróbować seksu z dwoma partnerami. Będziesz wiedział na czym stoisz, a zorganizować takie spotkanie to nie problem w dzisiejszych czasach. Choć osobiście wolałabym żeby to był jakiś znajomy męża a nie obcy facet.

Masz ochotę na chwile rozrywki ? Polecamy Sex Telefon gdzie dziewczyny nie pozwolą się nudzić

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 52-gą wiosnę i pod stanikiem jesce mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...