Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks


Gość majka480

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomóżcie. Jestem ze swoim partnerem już od 4 lat. Jest on moim pierwszym partnerem seksualnym. Nigdy nie przeżyłam orgazmu podczas stosunku z nim. Nigdy też nie miałam jakiejś strasznie dużej ochoty na seks. Ale kiedy dochodziło już do zbliżenia było przyjemnie. Początkowo myślałam, że z czasem będzie coraz lepiej ale rok temu rozstaliśmy się na dwa miesiące i wtedy przespałam się z innym mężczyzną. Było naprawdę przyjemnie i przeżyłam orgazm. Od kiedy wróciliśmy do siebie seks nie jest taki sam. Kocham mojego partnera ale nie odczuwam już żadnej przyjemności z seksu z nim.Nie wyobrażam sobie życia bez niego.. ale czy będę kiedyś w stanie odczuć przyjemność z seksu? Wiem już, że jestem w stanie osiągnąć orgazm, ale im dłużej okazuje się, że go nie osiągam przy nim, tym mam mniejszą ochotę na seks. Mój partner się stara, ale boję się, że to zniszczy nasz związek. Proszę o jakąś rade bo nie wiem co powinnam zrobić..

Odnośnik do komentarza

Hahaha, cis, bardzo śmieszne. Lady, nic dziwnego, że nie masz ochoty na seks w takiej sytuacji. To poważny problem. Jeśli więc obojgu Wam zależy na sobie, to moim zdaniem powinniście udać się do seksuologa. Nie bój się też rozmawiać szczerze z partnerem o przeszłości, jeśli będzie to konieczne. Zwłaszcza, że z tamtym mężczyzną kochałaś się, kiedy Wy nie byliście razem.

Odnośnik do komentarza

Nie mamy ochoty na seks ,szczególnie po porodach , jak nie przeżywamy orgazmu z partnerem,obawiamy się następnej ciąży,/antykoncepcja może też obniżać libido ,nie wiem bo nie stosowałam/,seks staje się obojętny ,ale z perspektywy czasu uważam,że nie powinno się go unikać dlatego ,że:
-pozwala utrzymywać dobre stosunki z partnerem
-warto chociażby dla samej gimnastyki i masażu
-w myśl zasady ,narządy nieużywane uwsteczniają się,im częściej uprawiamy seks tym większą mamy na niego ochotę

Dotyczy to małżeństw ,w innej sytuacji powinniśmy szukać
partnera który jest w stanie doprowadzać nas do orgazmu,bo to jest w zbliżeniu najważniejsze /tylko gdzie go znaleźć:P/.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Polecałabym spróbować feromonów. Swego czasu u mnie i męża również przeszła ochota na seks tak więc postanowiliśmy skorzystać z różnych gadżetów
Zamówiłam sobie jakiś czas temu buteleczkę perfum Love&Desire i namiętność powróciła Mąż o wiele bardziej się do mnie klei, jest milszy No po prostu sielanka.

Odnośnik do komentarza

Oj tutaj muszę się zgodzić w sprawie tego co działa na mężczyzn. Nagie ciało i odrobina feromonów ;)Któregoś dnia postanowiłam spróbować i zamówiłam sobie wspomniane Love Desire i atmosfera w sypialni oraz poza nią od razu stała się o wiele bardziej gorąca - są skuteczne - nawet bardzo co mnie odrobinę zaskoczyło ;) Kochana przetestujcie równiez gadżety erotyczne takie jak jakięs żele czy kupicie sobie wibrator. Im więcej nowości tym lepiej będzie się w sypialni działo!

Odnośnik do komentarza
Gość luzacki gość

Moja npartnerka tak ma.Pogorszyło się między nami po urodzeniu synka i jeszcze doszła córeczka.Często jest zmęczona i nie ma ochoty na sex.Ale czasami w nocy się onanizuje.Ten fakt nie daje mi spokoju że tak jest.Wiem że tak jest szybciej i bez wiekszych zmęczen dla patrtnerki.Ale brak uwagi który się pogarsza.Niedłógo pozostanie mi dom towarzyski bo chyba wogóle o mnie zapomni.Co fakt jest taki że nudny w łóżku sex nie jest i wręcz bez żadnych oporów na luzie całkowite oddanie sie na wiele sposobów.I to własnie jest irytujące ze tak się dzieje.Zmęczenie dziecmi ?

Odnośnik do komentarza
Gość irmaaaaaaa

Myślę,że problem jest tutaj w braku odpowiednich bodźców , odpowiedniego rozbudzenia. Nie ma ludzi oziębłych. są tylko nierozbudzeni. Proponuję przetestować sobie dostepne na rynku srodki na poprawienie ochoty .Czasami warto jest wspomóc się bezpiecznym suplementem. Poczytaj sobie o libido therapy https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1637-libido-therapy-hit-nr-1-na-libido.html Środek nie jest drogi a ma bardzo dobre działanie. Zwiększa ochotę na seks. U mnie bardzo pomógł bo po 7 latach małżeństwa nie miałam ochoty na seks. Po nim własnie wróciła.

Odnośnik do komentarza
Gość Barbara345

U mnie problem zniknął po odstawieniu tabletek, dzisiaj używam mechanicznej antykoncepcji w postaci diafragmy caya i żelu plemnikobójczego. Diafragmę łatwo się zakłada i wyjmuje, jest niewyczuwalna podczas seksu no i nie truje organizmu, ja kupiłam ja na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Wiele kobiet narzeka na brak ochoty po jakimś czasie związku i powiem Wam,że jest to norma w tych dłuższych związkach. U nas z czasem równiez atmosfera zaczeła siadać. Niestety ale przez to zaczęliśmy sie od siebie trochę oddalać Okazało sie,że winna jest rutyna. Postanowilismy trochę to zmienić. Kupiłam sobie fajną bieliznę, wybraliśmy się na kolację. No i wreszcie spróbowaliśmy gadżetów.Na początku wydawało mi się to trochę krępujące bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie używałam ale powiem Wam,że to bardzo fajna rzecz.



Polecam w szczególności spróbować sobie Sex Elixir. Jest to afrodyzjak, kilka kropelek do napoju znacznie wzmacnia pożądanie

Odnośnik do komentarza

Oj nam równiez coś takeigo by sie przydało. W ostatnim czasie zupełnie mi sie nie chce i prze to mój mąż chodzi jak wściekła osa. Ale co mu na to poradzę? Skoro mi się po prostu nie chce to powinnam się do tego zmuszać?

Czy ten środek to nie jest efekt placebo? Coś mi śmiga ta nazwa przed oczami ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie o nim wcześniej czytałam.

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię mu się. Dla meżczyzn seks jest bardzo ważną częścią życia małżeńskiego. Jeśli Ci sie nie chce to on moze czuć sie niezaspokojny i bardzo często w takich przypadkach dochodzi do zdrady .Oczywiscie nie straszę Cię ale takie coś moze nastąpić . Poza tym seks to naprawdę coś fajnego i jeśli Ci się zupełnie nie chce to jednak coś nie halo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...