Forum Seks

Co oznacza biały płyn na prezerwatywie?

~j...m

~j...m

Dzień dobry. Od pewnego czasu zaczęłam współżyć z moim chłopakiem. Wczoraj jednak mieliśmy bardzo dziwny przypadek. Kupiliśmy prezerwatywy Durex Arouser, które nie są pokryte żadnym lubrykantem, jedynie co to maja prążki. W pewnym momencie stwierdziłam ze sprawdzę czy jest wszystko w porządku (czy prezerwatywa nie pękła itp.) i kiedy spojrzałam na nią,zobaczyłam bardzo duża ilość białego płynu na całej powierzchni. Sprawdzaliśmy prezerwatywę i nie pękła ani nie miała żadnej dziurki. Plyn, był tez poza prezerwatywa, ale głównie na niej. Moj chłopak twierdzi ze on nawet nie był w połowie, ja również nie doszłam. Czy to był moj śluz? Czy ta prezerwatywa tez wytrzwarza taki sluz? Przerwaliśmy stosunek, od razu, bo oboje się zestresowalismy. Proszę o rade, to były moje dni płodne i boje się ze mogło dość do ciazy.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~odpowiedź

~odpowiedź

jesteś zakażona infekcją grzybiczą. Tu pomoże tylko ginekopog i odpowiednie leczenie.

~przyśpieszenie

~przyśpieszenie

leczenia:
kup w aptece lub w laboratorium wymazówkę. Rano rozchyl wargi sromowe i patyczkiem z wacikiem zbierz trochę tego "serka białego", wsadź do sterylnej próbówki i zanieś do laboratorium do badania na posiew i antybiogram, Po tygodniu odbierz wynik i wal do pierwszego lepszego lekarza po receptę na antybiotyk.
Chłopak niech robi to samo, bo być może jest już zakażony.

~andriel

~andriel

Być może to Twój śluz albo preejakulat. Podczas dni płodnych wydziela się więcej śluzu. Jak je wyznaczasz?