Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza biały płyn na prezerwatywie?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od pewnego czasu zaczęłam współżyć z moim chłopakiem. Wczoraj jednak mieliśmy bardzo dziwny przypadek. Kupiliśmy prezerwatywy Durex Arouser, które nie są pokryte żadnym lubrykantem, jedynie co to maja prążki. W pewnym momencie stwierdziłam ze sprawdzę czy jest wszystko w porządku (czy prezerwatywa nie pękła itp.) i kiedy spojrzałam na nią,zobaczyłam bardzo duża ilość białego płynu na całej powierzchni. Sprawdzaliśmy prezerwatywę i nie pękła ani nie miała żadnej dziurki. Plyn, był tez poza prezerwatywa, ale głównie na niej. Moj chłopak twierdzi ze on nawet nie był w połowie, ja również nie doszłam. Czy to był moj śluz? Czy ta prezerwatywa tez wytrzwarza taki sluz? Przerwaliśmy stosunek, od razu, bo oboje się zestresowalismy. Proszę o rade, to były moje dni płodne i boje się ze mogło dość do ciazy.

Odnośnik do komentarza
Gość przyśpieszenie

leczenia:
kup w aptece lub w laboratorium wymazówkę. Rano rozchyl wargi sromowe i patyczkiem z wacikiem zbierz trochę tego "serka białego", wsadź do sterylnej próbówki i zanieś do laboratorium do badania na posiew i antybiogram, Po tygodniu odbierz wynik i wal do pierwszego lepszego lekarza po receptę na antybiotyk.
Chłopak niech robi to samo, bo być może jest już zakażony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...