Forum Seks

zdrada żony

~mąż123

~mąż123

wiatam dowiedzialem sie nie dawno ze zona mnie zdradzila nie moge sobie z tym poradzic

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zakres rzeczowy

~zakres rzeczowy

Przeleć wszystkie jej znajome w wieku od 18 do 65 lat i będziecie kwita.

~Majki76

~Majki76

Próbowałem odzyskać dziewczynę, z którą byłem aż 4 lata i prawie się poddałem po 3 miesiącach, ale na szczęście trafiłem na stronę http://odzyskacbyla.com.pl/ gdzie po konsultacjach z panem Miłoszem udało mi się wprowadzić w życie odpowiednie działania, dzięki którym teraz znowu jesteśmy z Ania razem!

~luzacki gość

~luzacki gość

mam podobnie tylko jeszcze nie byliśmy małżeństwem.Ale była ciąża i to też jest fakt że kobieta robi to z innym.Ale wie ze dziecko jest moje.Zanim sie poznalismy z nim sie znala juz dużo wczesniej.Zamykali się w ubikacji przemysłowej i robili to,a gdy do mnie przyjeżdzała była niechętna zmęczona i senna.A tam pełna energi sypiała z tym gościem.dziś jej tego nie wybaczyłem i niech z tym żyje bo jest popsutą kobietą i to jej sprawa czy sobie wybaczy czy nie.Syn rośnie a kiedyś sie dowie jaką świetną i kochającą ma matkę.Bo dawać w czasie ciąży to chyba najgorsze cholerstwo jakie może być.Wybacz albo zagolop0owałam się.Ja na to.Gdy się zaczynało wiadomo co się robiło i gdzie ja byłem i syn.Sama sobie wybacz i powiedz że sie zagalopowałaś.Dla mnie to zepsute i ochydnę.Wiedząc że się będzie matką zrobić coś takiego z myślą ze nigdy sekret nie ujrzy swiatła dziennego.Niestety sekret został wyjawiony ze szczegółami od samego jego jak wiszący na gałęzi spowiadał sie były jej.W plotki nie wierze pytam z pierwszej ręki.żal mi jej co trzeba mieć w głowie .