Skocz do zawartości
Forum

jak przekonac zone do układu 2m+1K


Gość mąż i żona

Rekomendowane odpowiedzi

Mi mój chłop pokazał filmik. Wytłumaczył że jest pewny naszej miłości i że mi ufa a chce być fer w stosunku do mnie. Dwa miesiące mu się zeszło ale szczera rozmowa pomogła. A po wszystkim wstąpił w niego demon i za często muszę mówić że mnie głowa boli :)

Odnośnik do komentarza

Mój też próbował mnie w to wkręcić. Udało mu się ale tylko połwicznie. Zrobiłam to z dwoma ale niestety nie było go przy tym ;) Chciałam sprawdzić jak to jest ale nie spodobało mi się. Układ 2m+1k jest dla kobiet lubiących analnie, ja nie cierpię tego.

Odnośnik do komentarza

Witam
Kiedy powiedziałem jej o tym po raz pierwszy obraziła się i powiedziała że jej niekocham. Niepoddawalem się i przez kolejne 5 lat jej o tym mówiłem, opowiadałem różne historie, widziałem że to co mówię i opowiadam podniecalo ja ale powtarzała zawsze że w realu to ona by niemogla tego zrobić.
Przełom nastąpił kiedy dowiedziałem się że mnie zdradza z innym kolesiem.
Dzięki jej zdradzie udało mi się to.

Odnośnik do komentarza

mnie kręcą takie tematy związane z Cuckold lub Wife Friend. Ja na przykład zabawiam sie tak z zona że biore specjalne tabletki Prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków i członek nie opadał wtedy wyobrażam sobie że to któś na niej doszedł jak jest wysmarowana. Zabawa pierwsza klasa. Wcześniej stosowaliśmy takie dildo strzelające sztuczna spermą ale to nie ten sam efekt. Polecam takie zabawy

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2024 o 11:19, gryzly napisał(a):

mnie kręcą takie tematy związane z Cuckold lub Wife Friend. Ja na przykład zabawiam sie tak z zona że biore specjalne tabletki Prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków i członek nie opadał wtedy wyobrażam sobie że to któś na niej doszedł jak jest wysmarowana. Zabawa pierwsza klasa. Wcześniej stosowaliśmy takie dildo strzelające sztuczna spermą ale to nie ten sam efekt. Polecam takie zabawy

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...