Skocz do zawartości
Forum

Mały penis u nastolatka


Gość cupurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku będę miał 15 lat a mój penis ma 2-3cm, a podczas wzwodu jakieś 7cm zaledwie.
Niepokoję się tym, że jeśli zdarzy się jakaś sytuacja to zostanę wyśmiany. Jest on bardzo chudy, no nie wiem, prawie tak jak u chłopca w wieku 9lat. Nie wiem co mam z tym zrobić. Mam 170cm i nadwagę (90kg). Potrzebuje pomocy

Odnośnik do komentarza

Mam lat 18 dokładnie za parę miesięcy skończę... wracając do pytania gdy jest w spoczynku ma on 6cm podczas zwodu osiąga zaledwie 11,5cm jeżeli już tak dokładnie. W obwodzie mam 9cm(prącie, nie mierzyłem żołędzia) nwm czy to dużo czy nie, lecz miałbym przeciwwskazania co do długości penisa obawiam się, że nic z tego nie będzie to znaczy nie urośnie już, a nie chciałbym w przyszłości mojej partnerki nie zaspokoić że tak to nazwę, przez to tez moja samo ocena zmalał w stosunku do dziewczyn ... prosił bym o odp. ludzi poważnych ęyby jakoś moją samo ocenę że tak to ujmę podnieść ... . Dodam jeszcze mam nie mam duzej ilosc napletka podczas zwodu nie schodzi on sam do końca żołędzia ale to chyba niema nic do czynienia chyba...

Odnośnik do komentarza

wiem że to pytanie padło już setki razy itp
ale . mam 16 lat i mój penis w wzwodzie ma 12 cm
czy to jest problem w sexsie ale szczerze ;[
wiem że są na świecie gorsze problemy i w prównaniu z tym problemami
to nic .ale chciłbym żeby kobieta coś jednak czuła w czasie sexi ze mną
dodam jeszcze ze nigdy nie miałem dziewczyne w realu może
kilka razy przez internet ale jak jej nie widze naprawde to bradziej to
zabawa i żadna strona nie bierze tego na serio znaczy nie powina
wedlug mnie tego na serio brać żadna ze stron dla własnego
bezpieczeństwa psychicznego.ale sie rozgadałem :D
przerpaszam za błedy ortograficzne interpukcyjne itp
z góry dziekuje za pomoc :D
pozdrawam wszystkich na tym forum

Odnośnik do komentarza

Faktem jest to, że tak jak w innych dziedzinach medycyny, tak i w dziedzinie powiększania penisa poczyniono wielkie postępy. Rzeczywistość jest też taka, że większość kobiet pragnie mieć partnera z większym i silniejszym członkiem. Na szczęście dziś, problem ten może być już rozwiązany przez różnorodne formy powiększenia. Kto nie chciałby czerpać korzyści z postępów medycyny? dobre i skuteczne metody na http://intymnosc.pl/aff/7733/powiekszanie-penisa-c-65.html

Odnośnik do komentarza
Gość pedro12345

witam mam 18 lat i penis w stanie spoczynku 6cm i we wzwodzie okolo 11,5 czy w tym wieku jeszcze moze sie powiekszyc penis ? czy wizyta u urologa moglaby jakos pomoc ? jakies leki czy cos ? dodam ze wydaje mi sie ze mam krotkie wedzidelko i czy je nalezy jakos podciac u urologa czy cos ? , i czy moze byc to rowniez przyczyna malego przyrodzenia ? prosze o szybka odpowiedz , czy moj penis moze jeszcze urosnac ;x?

Odnośnik do komentarza

Witam, mój problem polega na tym że mam bardzo małego penisa. Podczas spoczynku ma on ok 3-4 cm a podczas wzwodu tylko 9-10 cm, a o obwodzie już nie mówię, bo jest również malutki. Przez to ze mój penis jest tak mały mam pewny kompleks że kobieta nie będzie chciała uprawiać ze mną sexu ponieważ nie będzie odczuwała z tego przyjemności i będzie niezadowolona oraz szybko zacznie mnie zdradzać i zostawi dla innego.

Odnośnik do komentarza
Gość onaaaaa334

Po pierwsze to do lekarza isc. Po 2 nie kazda kobieta lubi sex, z roznych przyczyn i nawet 30 cm pytong nie pomoze... poza tym sa roznego rodzaju nakladki na penisa wibratory no i jezyk... najwazniejsze to znalezc kochajaca i akceptujaca partnerke. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja mam 30 lat i 11.5cm we wzwodzie teraz mam moze 2cm penisa kobiety mysza widziec co mamy w majtkach karła nie ma co ukrywać tsk jsk.i małe jaja z tego trzeba sie śmiać teraz moj penis ma moze z 1.5cm lubie tego malucha pokazywac na basenie bede teraz regularnie ba saunach kobieta niech maja frajdy posmieja sie z tego karełka co to jest 11.5cm we wxwodzie

Odnośnik do komentarza

Powaga dwoma paluszkami go wale smiech dziewczyny by lały co z takim małym zrobic nic niech dzieci 7 letnie widxa ze mam to samo bo tak jest ja mam rozmiar dzieciecy 11.5cm co to karxelek nawet pisze mały na podziałce nie raz sie kompalem a tam bajtle 12letnie sie smialy ze mnie bo mialy wieksze penisy czulem sie jak dziecko i tak wygladal moj penis prxy jeich nawet sprxataczka sie hihrała nic dziwnego jak takiego malego.pedraka widziala x takimi malymi jajeczkami i lysiutkim pagurem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...