Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie mogę zajść w ciążę? :(


Gość Mangoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 22l. Rok temu urodziłam zdrowego synka. Teraz staramy się z mężem o drugie dziecko. Niestety nie mogę zajść w ciążę :( Od kiedy urodziłam synka rok temu nie miałam ani jednej miesiączki :( prawie codziennie boli mnie podbrzusze tak jakby w okolicach jajników. Gdy byłam w ciąży z synkiem zdrowo się odżywiałam itd. Przed ciąża byłam chuda i miałam miesiączkę. Teraz po ciąży też jestem chuda. Mój mąż ma 36l. Nie wiem jak powiedzieć o tym mężowi.

Czy ktoś wie co może być nie tak?
Czy jest w ogóle coś takiego że jak urodziłam pierwsze dziecko to nie mogę mieć więcej dzieci? :'(
Jak to jest możliwe?
Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Gość Aniaa 28

tu nikt ci nie doradzi, musisz z tym problemem iść do gina, bo być może jesteś chora.
A może seksisz w dniach niepłodnych? Wybierz na seks 11+2=13 dni przed spodziewaną miesiączką, będzie to środek owulacji. Zbadaj też żywotność plemników męża. Niemożliwe byś w tym wieku przeszła na menopauzę.

Odnośnik do komentarza

~Aniaa 28
tu nikt ci nie doradzi, musisz z tym problemem iść do gina, bo być może jesteś chora.
A może seksisz w dniach niepłodnych? Wybierz na seks 11+2=13 dni przed spodziewaną miesiączką, będzie to środek owulacji. Zbadaj też żywotność plemników męża. Niemożliwe byś w tym wieku przeszła na menopauzę.

Staramy się o dziecko w dni płodne. Miesiączki nie mam od roku. U męża wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Maryanne

Jakie dni płodne moi drodzy, jak dziewczyna nie ma miesiączki! Przede wszystkim lekarz, jak nie masz miesiączki to jakim cudem masz miec owulacje. Zdrowe jedzenie nie sprawi, że unikniesz problemów ginekologicznych. Do lekarza, a nie głupie pytania zadajesz jak siksa 16letnia

Odnośnik do komentarza
Gość jedna z rad

Zapłodnienie pozaustrojowe i wszczepienie zarodka do twojej macicy: lekarz pobierze ci jajeczko z jajnika, o ile jest zdrowy i ma jajeczka. Pobierze plemnik ze spermy męża, zapłodni nim jajeczko i taką zapłodnioną komórkę wszczepi ci do macicy. Taki zabieg nazywa się in vitro.

Odnośnik do komentarza
Gość Maryanne

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 16-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Maryna. .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...