Skocz do zawartości
Forum

pierwszy raz pomocy!


Gość panikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu próbowałam z chłopakiem się kochać (nigdy tego nie robiłam). Sprobowaliśmy, włożył na jakieś 2 -3 cm i strasznie mnie to rozpierało, poprosiłam żeby przestał. Bolało mnie trochę potem do końca dnia. Nie wyobrażam sobie tego żeby to zrobić! Dobrze byłam nawilżona, aż się tego wstydziłam. Proszę, co mam zrobić? Myślałam nad tym zeby się wybrać do ginekologa aby ocenił czy nie potrzeba ingerencji z jego strony.

Odnośnik do komentarza

musisz rozćwiczyć pochwę ale nie penisem a dildem dużo cieńszym od penisa chłopaka. Do ćwiczeń używaj lubrykanta KY, co tydzień zwiększaj średnicę dilda, aż wreszcie wśliźniesz dildo wielkości penisa. Po treningu umyj i hartu cipkę. Dopiero po <50-ciu ćwiczeniach nauczysz się orgazmu. <br /> Notabene, mężczyzna ma orgazm/wytrysk wrodzony, kobieta musi się go nauczyć. Jeśli ma szybkostrzelca, to utrwala oziębłość seksualną i wstręt do seksu.

Odnośnik do komentarza

Hej,
a według mnie nie byłaś wystarczająco rozluźniona. Brzmi to tak, jakbyś była wewnątrz mocno spięta, stąd to wrażenie. To nie kwestia budowy anatomicznej, a rozluźnienia!
Spokój, winko, atmosfera :) i może to wymagać kilku prób.
Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...