Forum Seks

Zdradziłam narzeczonego. Co dalej?

~Prrrrrroooobbbbblem

~Prrrrrroooobbbbblem

Witam. Zdradziłam mojego narzeczonego. On kiedyś bardzo mnie zranił i też zdradził. Mój narzeczony nic nie wie że go zdradziłam. Od pół roku nie uprawiamy seksu więc potrzebowałam mężczyzny. Próbowałam.gadac z narzeczonym ale ciągle mówił że jest zapracowany itd
Co mam robić?
Powiedzieć mu czy nie?
Gdy on mnie zdradził nic mi nie powiedział tylko sama się o tym dowiedziałam :(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jahu

~Jahu

Bardzo duże znaczenie ma ile masz lat... I ile jesteś z tym facetem. I jeszcze jedno - zastanów się, czy jest sens z nim być, skoro w imię zaspokojenia się, puściłaś się z innym.
Jeśli jesteś młoda, powiedzmy około 20 lat, z nim jesteś miedzy 1 a 2 lata, to potraktowałbym to jako szaleństwa młodości - zastanów się co czujesz i jeśli kochasz to walcz o jego uwagę a o sprawie nic nie mów.
Jeśli jesteś dojrzalsza, zwiazek trwa parę lat i jesteście normalną parą, to zastanów się, czemu zdrowy facet nie uprawia z tobą seksu. Może jest z toba na pokaz, dla kasy rodziny, albo dla pozycji. A może sam obrabia inne panny. Może lubi ostro i perwersyjnie i wstydzi się tego przed tobą, bo uważa że jesteś "porządna" i pruderyjna i swoje potrzeby realizuje gdzie indziej.
Dobra rada: pogadaj o swoich uczuciach, watpliwościach itd. Dlaczego nie ma dla ciebie czasu? Powiedz że masz swoje potrzeby i psiocha cię swędzi ;) jak nie zareaguje poprawnie, to daj sobie spokój. Wiem, że można kogoś kochać, a mimo to zdradzić - ale sorry, nie w okresie narzeczeńskim. Chyba że trwa on 10 lat ;)