Skocz do zawartości
Forum

Zdradziłam narzeczonego. Co dalej?


Gość Prrrrrroooobbbbblem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prrrrrroooobbbbblem

Witam. Zdradziłam mojego narzeczonego. On kiedyś bardzo mnie zranił i też zdradził. Mój narzeczony nic nie wie że go zdradziłam. Od pół roku nie uprawiamy seksu więc potrzebowałam mężczyzny. Próbowałam.gadac z narzeczonym ale ciągle mówił że jest zapracowany itd
Co mam robić?
Powiedzieć mu czy nie?
Gdy on mnie zdradził nic mi nie powiedział tylko sama się o tym dowiedziałam :(

Odnośnik do komentarza

Bardzo duże znaczenie ma ile masz lat... I ile jesteś z tym facetem. I jeszcze jedno - zastanów się, czy jest sens z nim być, skoro w imię zaspokojenia się, puściłaś się z innym.
Jeśli jesteś młoda, powiedzmy około 20 lat, z nim jesteś miedzy 1 a 2 lata, to potraktowałbym to jako szaleństwa młodości - zastanów się co czujesz i jeśli kochasz to walcz o jego uwagę a o sprawie nic nie mów.
Jeśli jesteś dojrzalsza, zwiazek trwa parę lat i jesteście normalną parą, to zastanów się, czemu zdrowy facet nie uprawia z tobą seksu. Może jest z toba na pokaz, dla kasy rodziny, albo dla pozycji. A może sam obrabia inne panny. Może lubi ostro i perwersyjnie i wstydzi się tego przed tobą, bo uważa że jesteś "porządna" i pruderyjna i swoje potrzeby realizuje gdzie indziej.
Dobra rada: pogadaj o swoich uczuciach, watpliwościach itd. Dlaczego nie ma dla ciebie czasu? Powiedz że masz swoje potrzeby i psiocha cię swędzi ;) jak nie zareaguje poprawnie, to daj sobie spokój. Wiem, że można kogoś kochać, a mimo to zdradzić - ale sorry, nie w okresie narzeczeńskim. Chyba że trwa on 10 lat ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...