Skocz do zawartości
Forum

Czy plemniki przetrwały?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chłopak doszedł, ale wytarł penisa. Pieścił mnie i przy tym wycierał go jeszcze reka...za kilka minut usiadłam na niego...byłam na tyle wilgotna ze sie wsunął na sekundke...zaraz chłopak szybko go wyciągnął, mam pytanie czy jakiekolwiek plemniki mogły przetrwać? Na pewno penis nie był mokry!
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Do PT Kasi

Plemnik to nie chrabąszcz, którego widać i można strzepnąć z penisa by nie wlazł do pochwy, to mikroskopijny twór, którego nie widać gołym okiem!!!! Na "mokrym" penisie mogło przykleić się kilka tysięcy plemników, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden. Skoro na sekundkę penis wśliznął się do pochwy, to ten "jeden" da ci za 9.miesięcy dzidziusia, Zatem wal do opieki po 500+, będziesz miała na mleko i książkę pt. "Jak wyleczyć głupotę i ignorancję"

Odnośnik do komentarza
Gość info dla Kasi

plemniki w środowisku pochwy mogą przeżyć do 48h.
W jednym ejakulacie może być >200mln plemników.
Po wytrysku, w cewce moczowej może pozostać kilka tysięcy plemników.
Do zapłodnienia wystarczy 1 plemnik.
Zagnieżdżenie się zygoty w macicy dochodzi ok 5-tego dnia od zapłodnienia. Do tego czasu można nie dopuścić do ciąży tabletką "dzień po".
Po zagnieżdżeniu się zygoty, czyli po 5-ciu dniach pozostaje tylko tabletka poronna lub "skrobanka"
Pierwiastki, po skrobance na ogól stają się niepłodne.

Odnośnik do komentarza
Gość do młodych dziewcząt

ww okresie młodości nie "pchać się" w antykoncepcję hormonalną (źle dobrana=otyłość. źle stosowana =rozregulowanie Układu Hormonalnego i niepłodność!!! Wybierać na seks dni niepłodne i globulkę Oval Patentex. W przypadku "chcicy" w dniach płodnych, dodatkowo zastosować prezerwatywę. Po urodzeniu dziecka/dzieci założyć spiralkę domaciczną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...