Skocz do zawartości
Forum

Całkowite brak libido


Gość Demona23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Demona23

Nie mam ochoty na seks. W ogóle. I nawet gdy kocham się z partnerem to czuje może 30% przyjemności.

Kiedyś byłam demonem seksu, uwielbiałam. Ale odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne to już jest kiepsko. A nie mogę zmienić. Ponieważ przy każdych tabletkach nie mam libido, a mam różne efekty uboczne a przy tych akurat jest ok( oprócz braku libido) .

Nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Gość ile masz lat

do urodzenia dziecka proponuję odstawić hormony, seksić tylko w dniach niepłodnych z dodatkowym zabezpieczeniem globulką Oval Patentex. W dniach płodnych dodatkowo prezerwatywa. Po urodzeniu dziecka/dzieci, załóż spiralkę domaciczną. Chęć na seks powróci. Miłego.

Odnośnik do komentarza

na pewno tabletki Feminam Libido pobudzą cię i zrobią "demona seksu" ale nie wiem czy można je stosować wraz z antykoncepcją. Tam są jakieś dziwne zioła z Ameryki Południowej. Ja po nich dosłownie .......... szaleję

Odnośnik do komentarza
Gość zawiedziona mężczyzną

o kurczę wczoraj zastosowałam te feminam libido wzięłam 3 tabletki po kolacji naszła mnie straszna ochota na barabara a partner skończył po 15min a mi się nadal chciało i tak trzymało mnie do 1 w nocy. Szok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...