Skocz do zawartości
Forum

Chłopak nie ma ochoty na seks


Gość Seksualna23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seksualna23

Mam faceta od 2 lat. Kiedyś seks byl super. Ale jakoś w kwietniu pojechał na 3 miesiące do pracy do Anglii. Odkąd wrócił... Nasze życie intymne leży. Płacze i wyje.

Kiedyś potrafiliśmy uprawiać seks przez i internet, on sam nawet inicjowal. Często było macanko.

Teraz nic. On jakby stracił całkowicie zainteresowanie seksem. A ja jestem osobą dość jurna i napalona i mam swoje potrzeby.
Od sierpnia stosunków było może 3...z czego dwa nieudane( raz mu nie stanął, a raz wpadł w jakąś schize przed samym stosunkiem,że co będzie jak będzie ciąża ( a biorę tabletki)).

Raz w listopadzie tłumaczył mi ze to dlatego że mu wstyd ze szybko kończy, a to dlatego bo mega go pociągam.
Uprzedze pytania. Jestem kobietą atrakcyjna, mam świetne ciało, piersi i wiem ze nie w tym jest problem.
Tersz seks jest tematem tabu. Kirdy np pisze mu ze leżę i stercza mi seksownie sutki, to on zbywa mnie albo napisze " aha" albo zmienia od razu temat. Wkurza się kiedy ja chce wytłumaczenia.

Nie wiem... Juz mnie 5o meczy. Bo nawet gdyby miał problem, to bym 5o zrozumiała i nie naciskała, a on potrafi mi powiedzieć ze ma codziennie ochotę, ale kiedy ja jej nabieram to mu nagle ta ochota przechodzi i zle się czuje, albo jest padnięty, albo musi coś tam.

Nikogo innego raczej nie ma. Mieszka z bratem przyjaciółki któremu się podobam i powiedziałby gdyby kogoś zapraszał. A poza tym mój chłopak siedzi 80% czasu w domu. Chyba ze jest w pracy.

Wiec nir mam pomysłów, o co chodzi z czym jest problem. Ale jest to frustrujące bo jestem młoda, piękna i chciałabym moc szaleć z kochana osoba, a nie zaspokajać się w zaciszu pokoju i wkurzać za każdym razem, jak chłopak lekceważy moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Ale niczym się nie przejmuj, jesteście na dobrej drodze do zakończenia tej męczarni (związku). Jeszcze kilka miesięcy się zmusisz do trwania w tym partnerstwie bez atrakcji seksualnych i w końcu kopniesz go w dupę - to taka samospełniająca się przepowiednia. Twój facet ma problemy - może to fizyka, a może psychika, tak czy siak, on z Tobą nie rozmawia, tylko Cię tłumi i to w niekulturalny sposób.
A to, że masz rzekomo idealne ciało, to jeszcze niczego nie przesądza. Zdradzę Ci pewien sekret - nawet takim ciałem facet się może znudzić.

Coś mi świta, że już taki temat był...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...