Skocz do zawartości
Forum

Mięśnie Kegla


Tommasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wielu stronach internetowych mogę znaleźć jak ćwiczyć mięśnie kegla ,co one dają ale nigdzie nie mogę znaleźć jak przełożyć wyćwiczone mięśnie na zapobiegniecie przedwczesnego wytrysku. Czy to po prostu będzie wyglądało tak ze gdy będą mocne mięśnie to po prostu nie będę dochodził szybko czy muszę coś robić jednak w trakcie? Proszę o rady i wskazówki .

Odnośnik do komentarza
Gość Nietantryk34

mm. Kegla, jeśli są dobrze wyćwiczone, czyli silne, to tak silnie mogą ścisnąć cewkę moczową, że nie będzie wytrysku do pi*dy. a będzie tak zwany suchy orgazm.
Sperma co prawda nie tryska do pochwy, ale cofa się do pęcherza moczowego, by przy najbliższej wizycie w WC wylać ją z moczem. Kobieca pochwa pozbawiona jest naturalnego lubrykanta i leczniczej spermy, przez co mnożą się nadżerki i raki szyjki macicy. A taki, za przeproszeniem, debilowaty tantryk niedość, że traci nasienie, to jeszcze zamiast przyjemnościwego wytrysku nabawia się nerwicy seksualnej i prostatyzmu.

Odnośnik do komentarza
Gość do Wszystkich

, za przeproszeniem, debili: orgazm męski jest wrodzony i jest równoznaczny z ejakulacją; brak, lub wstrzymywanie wytrysku grozi prostatyzmem i później rakiem prostaty.

Orgazm kobiecy musi być wyćwiczony, i taka kobieta zaskakuje dopiero po ok. 50-ciu ćwiczeniach.
Jeżeli kobieta ma za partnera "szybkostrzelca", ale zdrowego, to 5 wytrysków w krótkim czasie może wyzwolić jej orgazm. Wynika to z obliczeń: mężczyzna leje spermą po 2. minutach, kobieta potrzebuje stymulacji aż 10 minut, więc 10 dzielone przez 2= 5x, czyli mężczyzna musi "rżnąć" aż 10 minut by wyzwolić 1 orgazm kobiecie. Proste?
I po jaki ch*j wydawać kasę na rakotwórczą chemię opóźniającą wytrysk, jak można mieć 5 razy więcej przyjemności? Ale na 5 wytrysków trzeba se zapracować zdrowym trybem życia i prawidłowym odżywianiem, gdyż spermy i Salomon nie naleje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość adamcio 20

Mam doskonały pomysł: do nauki kobiecego orgazmu zapraszać 5 zdrowych, młodych mężczyzn. Wtedy kopulując jeden po drugim, czas niezbędnego tarcia wyniesie >10 minut i taka kobieta uzyska orgazm. Po 50-ciu spotkaniach będzie już pełnowartościową kobietą.
Jestem chętny, kolejnych 4. kolegów mogę załatwić.. Proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...