Skocz do zawartości
Forum

Broń w wojsku?


Gość ŻołnierzNSR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŻołnierzNSR

Witam wszystkich na forum
Na początku stycznia pojechałem na służbę przygotowawczą wczoraj dostałem pierwszą przepustkę (ślub brata dlatego mi dali przepustkę).
Wracając do tematu na ślubie byłem ze swoją narzeczoną pobawili się popili po ślubie do domu i wiadomo długo się nie widzieliśmy a tu lipa FLAK. Myślę ok nigdy nie miałem takich problemów ale od alkoholu czy z innych powodów mogło się zdarzyć ale rano to samo w południe to samo wieczorem to samo... Słyszałem że kiedyś w wojsku dodawali do pokarmu brom aby zmniejszyć libido u żołnierzy. Ktoś coś wie na ten temat czy dalej się to stosuje? I jak z tym walczyć jestem młody mam 24 lata i jestem trochę przerażony że taka sytuacja miała miejsce. Jakieś leki na zwiększenie libido? Nie wiem co z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza
Gość do żołnierza

cyt.Jakieś leki na zwiększenie libido? Nie wiem co z tym zrobić...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
chłopie każdy lek, to chemia, w dodatku rakotwórcza. Ponieważ męska erekcja zwieńczana wytryskiem jest uzależniona od ilości nasienia, więc musisz zadbać o to by organizm, konkretnie jądra wyprodukowały optymalną ilość nasienia i zawiesiny sterczowej!!!! Z pustego i Salomon nie naleje, kumasz? Tak i bez spermy nie będzie seksu.
Rada: zdrowy tryb życia, w tym bardzo dobre odżywianie:
wysokowitaminowe i optymalnie białkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...