Skocz do zawartości
Forum

swędzenie, grudki czy to kłykciny?


Gość przerazona44242

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przerazona44242

Witam. Od jakiegos tygodnia strasznie mnie swędzi oraz powstały grudki na wargach sromowych. Zapisałam sie do ginekologa niestety dopiero za tydz mial miejsce, a w dodatku mogę mieć okres wiec wcale tam nie pojdę. Proszę o pomoc co to może być. Naczytałam się na forach wszystkiego, a pasują troche kłykciny jednak ja byłam szczepiona na wirusa HPV. Pomocy!!!!!!

Odnośnik do komentarza

1.kup w aptece wymazówkę, zbierz "owo" z warg patyczkiem, wsadź do wymazówki i zanieś na cito do laboratorium na posiew i antybiogram. Z antybiogramem do LPK po receptę i bierz antybiotyk minimum 5 dni.
2.zrób wywar z kory dębu i w letnim wywarze mocz dupę. Po wymoczeniu umyj mydłem szarym i chłodną wodą, Po wysuszeniu nałóż krem do twarzy.
3. jeśli podłapałaś brodawczaka, to rady nie ma, bo to wirus; brodawczak manifestuje się naroślami w postaci brązowych brodawek.

Odnośnik do komentarza
Gość przerazona44242

wlasnie nie wiem co to moze byc bo mam od 3 lat chlopaka tego samego, z tego co wiem nie zdradza, szczepionke miałam wiec HPV niemozliwe że to to, ale wszystko na to wskazuje. Co prawda ostatnio użyliśmy gumek smakowych myślałam że to uczulenie ale za długo to się trzyma. Serio to pomoże?

Odnośnik do komentarza

jeśli bawiliście się oralnie, to mógł z okolic odbytu przenieść Ci wirusa brodawczaka na wargi sromowe; żeby nie męczyć się psychicznie, zrób wymaz z warg sromowych i niech nazwą bakterię lub wirusa.
Notabene wirus brodawczaka bytuje w okolicach intymnych, u zdrowego człowieka nie jest aktywny, ale gdy trafi na podatny grunt, to szaleje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...