Forum Seks

Sposoby na szybszą regenerację nabłonka penisa.

~Pan Kleks

~Pan Kleks

Witam wszystkich, mam takie pytanie, czy może ktoś z was ma jakiś sposób na szybszą regenerację nabłonka na penisie? Mam przepiękną partnerką uwielbiającą się kochać, a sam jestem bardzo jurny tylko po paru razach dziennie, nie tyle co odechciewa mi się seksu, bo bardzo chciałbym jeszcze , tylko zaczyna mnie piec siusiak. Wiem że to nie jakiś problem bo to zwykłe zmęczenie materiału ale po paru fajnych dniach przez kilka godzin, czy dni piecze i się regeneruje i bardzo chciałbym znaleźć jakiś krem czy coś żeby przyspieszyć ten proces. Znacie jakieś sposoby?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~spec

~spec

pojedź na wieś, wejdź do pierwszej z brzegu chaty i spytaj o roczne cielę. Jeśli będą mieli, to zapłać z góry co łaska, wskocz do zagrody i daj possać siurka cielakowi. Ręczę, że siurek wyzdrowieje; i będziesz kochał się z dziewczyną jak Rasputin.

~Pan Kleks

~Pan Kleks

do Szanownego Pana doktora Speca:
dziękuję za doskonałą radę, nabłonek penisa zregenerował się, główka i napletek są różowe jak usta niemowlaka. Nic nie boli, nic nie piecze, mogę kochać się z kobietą nawet 5 razy dziennie.
Powiedziałem o tym "cudzie" swojemu lekarzowi, a on powiedział, że to nie cud, tylko jakiś antybiotyk zawarty w ślinie małej cieliczki. Niebawem wkleję zdjęcie swojego siusiaka jak stoi i czeka na cipkę. Może jakaś Pani z Forum pokocha mojego siusiaka? Proszę o kontakt. mailowy.