Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na szybszą regenerację nabłonka penisa.


Gość Pan Kleks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Kleks

Witam wszystkich, mam takie pytanie, czy może ktoś z was ma jakiś sposób na szybszą regenerację nabłonka na penisie? Mam przepiękną partnerką uwielbiającą się kochać, a sam jestem bardzo jurny tylko po paru razach dziennie, nie tyle co odechciewa mi się seksu, bo bardzo chciałbym jeszcze , tylko zaczyna mnie piec siusiak. Wiem że to nie jakiś problem bo to zwykłe zmęczenie materiału ale po paru fajnych dniach przez kilka godzin, czy dni piecze i się regeneruje i bardzo chciałbym znaleźć jakiś krem czy coś żeby przyspieszyć ten proces. Znacie jakieś sposoby?

Odnośnik do komentarza

do Szanownego Pana doktora Speca:
dziękuję za doskonałą radę, nabłonek penisa zregenerował się, główka i napletek są różowe jak usta niemowlaka. Nic nie boli, nic nie piecze, mogę kochać się z kobietą nawet 5 razy dziennie.
Powiedziałem o tym "cudzie" swojemu lekarzowi, a on powiedział, że to nie cud, tylko jakiś antybiotyk zawarty w ślinie małej cieliczki. Niebawem wkleję zdjęcie swojego siusiaka jak stoi i czeka na cipkę. Może jakaś Pani z Forum pokocha mojego siusiaka? Proszę o kontakt. mailowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...