Skocz do zawartości
Forum

Czy zaburzenia erekcji wynikają ze stresu i strachu?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Z żadnymi tabletkami w twoim wieku bym nie probowała, może zaszkodzić. Id do lekarza, zrób badania i do seksuologa, poszukaj przyczyny bo jakas musi być. Może stres właśnie i strach jak piszesz. tu przyda się seksuolog. Mój mąż ze stresu też miał probemy, dopiero spotkania u seksuolożki, kóra równocześnie jest psychologiem pomogły. Terapia, witaminy, wszystko wróciło do normy. Chodził w Łodzi do kliniki Gutkowska, jakbyś miał niedaleko polecam. Mają tez rozmowy przez skype, może pogadaj

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto jest spróbować suplementów. Mój mąż również swego czasu zmagał się z problemami z potencją - które wynikały ze stresu, przemęczenia, nadmiaru pracy.
Pomógł mu Cum on. Wybraliśmy go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w sieci. Obecnie przyjmuje go regularnie,. Nasze życie erotyczne znowu kwitnie Mam nadzieję, że niedługo zacznie zmniejszać dawkę,.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, na początek nie ma co się przejmować i warto zacząć przyjmować suplementy. Ten cum on faktycznie działa. Mój partner też miał problem i brał cum on z mocniejszą dawką i udało nam się spokojnie wyprowadzić nasze życie seksualne. On brał te tabletki https://erosatisfy.pl/pl/products/cum-plus-strong-60-kaps-suplement-diety-poprawiajacy-jakosc-spermy-4009.html dopiero jak to nie zadziała to warto udać się do lekarza. A to o czym pisze spokojnie można brać bo jest ziołowe więc samo zdrowie. Radzę uważać na niepewne środki z internetu bo można sobie tylko zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamil1040

IQman co to? strasznie dużo dobrego tu o tym środku! U mnie problemy zaczęły się jakiś czas temu, ale lekko zmodyfikowana dieta, trochę aktywności fizycznej i jest lepiej - problem tkwi też w głowie... stres, stres i jeszcze raz stres!!! Natomiast promuje się bardzo sildenafil, który ma sporo skutków ubocznych https://www.playboy.pl/seks/5604/kilka-slow-o-problemach-z-erekcja tu fajny artykulik i fajna stronka :)

Odnośnik do komentarza
Gość impotencja

imptencja, manifestująca się między innymi brakiem erekcji i orgazmu, jest chorobą, przede wszystkim, naczyń krwionośnych. Szczegóły polecam wyguglać na :
www.vademecum-zdrowia.cba.pl
w temacie Fizjologia i filozofia seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

chłopie, nie ma nic za darmo!!! Na dobry seks zwieńczany obfitym wytryskiem nasienia, trzeba se zapracować zdrowym trybem życia i prawidłowym żarciem. Notabene, sperma to najwyższej jakości białko, więc z pustych jaj nawet Salomon jej nie wleje do pi*dy. Kumasz jusz tera?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet 6

Zdrowy menszczyzna, w ciągu swojego życia i seksualnych wytrysków, zdolny jest wydzielić wiadro spermy.
Wiadro nasienia, to 12kg czystego białka.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdyby tak sprzedał to fabryce kosmetyków, to by sporo zarobił. Ponoć w Norwegii skupują spermę.
Za 100)ml spermy dają 100$

Odnośnik do komentarza

oczywiście, że wynikają ze stresu i strachu. wszystko odkłada się w psychice, ja po nagłej śmierci mojej żony miałem problem ze wzwodem, nawet jak poznałem po czasie swoją obecną partnerkę, to musiałem wspomagać się maxonem, bo za nic w świecie nie chciał mi stać, pomimo tego, ze czulem się podniecony. przy dużej pracy nad samym sobą wsystko powoli wraca do normy

Odnośnik do komentarza

Tak, zaburzenia erekcji mogą wynika ze stresu i strachu. Ale mogą też wynikać ze względów fizycznych. Z takimi dolegliwościami to lepiej od razu udać się do urologa, żeby wykonał wszelkie niezbędne badania. Idź do Urogen do profesora Letkiewicza - jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Problem z penisem

Ważna też psychika ale również zadowolona spełniona partnerka. Nic nas tak nie dołuje facetów jak kobita niespełniona w sensie z nami. Nie mówimy o tym bo kryjemy takie sprawy a to się zbiera i problem się pogłębia. Lekarz może pomóc ale może warto na początek lepiej zadbać o lepszą intymność z partnerką. W sensie lepszej klasy. Dla kobiet to nawet liczy się bardziej ta cała otoczka wokół. Te pieszczoty, czułe słowo do ucha i dotyk bardzo ważny. Zobaczcie jaki ważny jest dotyk dla naszych pań. Częste słowa jak zła do nas, bo coś spieprzymy - znane: nie dotykaj mnie, jak próbujemy się zbliżyć z przeprosinami. Także kombinować i lekami, badaniami ale nie zapominać o tym co nas nakręca - płeć piękna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...