Skocz do zawartości
Forum

Czy zaburzenia erekcji wynikają ze stresu i strachu?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z impotencją u młodego mężczyzny Dzień dobry, mam 17 lat, od dwóch miesięcy mam dziewczynę (w moim wieku). Masturbowałem się przez jakieś dwa lata ale od jakiś 9 miesięcy już tego nie robię. Brak u mnie nałogów, czy chorób przewlekłych. Sport uprawiam regularnie ( głównie siłownia) aczkolwiek od miesiąca miałem przerwę spowodowaną urazem głowy (mały krwiak). Praktycznie w ogóle nie miałem problemów ze wzwodem. Miałem poranne erekcje, czy partnerce mi bez problemu stawał. Jednak mieliśmy pewnego dnia mało przyjemną sytuację. Ona w obecnym stanie zdrowotnym, nie powinna uprawiać seksu (nie jest to choroba zakaźna). Raz jak nie było rodziców w domu wzięliśmy spólną kąpiel. I tak jak wcześniej stał to zaczął wtedy opadać (raczej było to wywołane stresem oraz zaprzestaniem pieszczot, wcześniej zrobiłem jej palcówkę etc). Na szczęście na skutek pieszczot w wannie podniósł mi się, a ona ręką robiła mi dobrze. Jednak nie doszedłem, ponieważ nie chcący skaleczyła mi żołądź paznokciem. Jednak później w nocy mogliśmy spaćobok siebie (był to sylwester dlatego to było możliwe). Musiałem walczyć ze sobą aby w nią nie wejść (ona chciała, a ja nie miałem problemów ze wzwodem). Ostatecznie do niczego nie doszło. Jednak rano chcieliśmy to powtórzyć (jak widać mamy problemy z samokontrolą), jednak wtedy mi wystarczająco nie stanął. Dodam że wtedy już rodzice byli obecni więc bałem się przyłapania. Niestety sytuacja powtórzyła się jakiś tydzień później. I też jej rodzice byli obecni w domu. I też zauważyłem że opada mi jak zdejmuję go z majtek. Ale Man generalnie teraz osłabione zwody i wydaje mi się, że jest to spowodowane tym jednym razem oraz stresem związanym z tym że mogę mieć impotencję oraz po prostu zawieść swoją dziewczynę. Myślę że problemów fizycznych nie mam, ponieważ tego dnia jak mi znowu nie stanął, to następnie znowu ona ręką doprowadziła mnie do pełnego i satysfakcjonującego orgazmu. Dodam, że moja świadoma część mnie nie chce jeszcze zbliżenia seksualnego wydaje mi się że z powodów takich jak to, że mojej dziewczynie może to zaszkodzić, nie chcę jeszcze mieć dziecka, a dodatkowo dziecko najprawdopodobniej umarłoby z tego samego powodu dla którego moja dziewczyna nie powinna uprawiać seksu na razie, oraz pewni obecność rodziców w domu mnie dodatkowo stresowała. A czy to możliwe że problemy z erekcją mogą być również strachem , że mogę być impotentem? Dodam że partnerka raczej nie stosuje wielu zabiegów mających na celu wywołanie u mnie pełnego wzwodu, z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Stres może w jakimś stopniu tylko otępić przyjemność, ale podstawową przyczyną, to zapchane blaszką miażdżycową tętnice udowe doprowadzające krew do ciał jamistych penisa, a bez krwi pod optymalnym ciśnieniem twój siurek nie stanie, kumasz? A masz jakiś wytrysk? Wiedz chłopcze, że sama erekcja bez wytrysku to ch*j nie przyjemność!!!!!. Notabene, męski orgazm = ejakulacja, i im więcej spermy tryska, tym przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Gość propozycja

~Autor odpowiada
Osiągam satysfakcjonujący orgazm z tym akurat nie mam problemów jak już osiągnę wzwód. Problem polega na ograniczonej od niedawna możliwości wzwodu

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wyguglaj, ale IExpl. artykuł pod hasłem"fizjologia i filozofia seksu". Tam powinieneś znaleźć wszystko co trzeba w tej materii. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Może partnerka powinna czuć się bardziej pobudzona, co z kolei wpływałoby na Ciebie? Tak czy inaczej warto wiedzieć, jak ważna jest więź emocjonalna podczas seksu oraz całe jego "otoczenie":
"Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego."
https://www.hellozdrowie.pl/artykul-orgazm-szczytowanie-mozgu
http://blog.e-poradnia.com/2017/09/07/w-sypialni-nie-musi-byc-nudno/ http://blog.e-poradnia.com/o-nas/

Odnośnik do komentarza
Gość do Andrzeja

chłopie, każda chemia prowadzi do uzależnienia a dalej do raka. Moim zdaniem, jedynym lekarstwem, to zdrowy tryb życia!!!! Ponieważ orgazm męski= ejakulacja, a z pustego i Salomon nie naleje spermy, to nie będzie satysfakcjonującego seksu, kumasz buraku?

Odnośnik do komentarza

Zaburzenia erekcji wynikają także z niewłaściwego trybu życia oraz złej diety. Z tego względu musiałem zmienić swoje postępowanie, żeby znowu mieć wzwód. Ponadto rozpocząłem stosowanie iqman, który zawiera 15 aktywnych substancji, wzmagających popęd seksualny oraz libido.

Odnośnik do komentarza

Fakt, nieodpowiednie prowadzenie się i słaba dieta połączone z paleniem papierosów mogą sprawić, że erekcja nie będzie taka, jakbyśmy tego chcieli. Na mnie najlepiej działa maxon active. Działa nawet do 5 godzin! Ale nie ma co się dziwić, to lek certyfikowany nawet przez kobiety.

Odnośnik do komentarza

oczywiście, stres to twój największy wróg nawet jeśli chodzi o zdrowie i erekcje tym bardziej, ja maja wielkie problemy nie mogłem nic w łóżku zrobić i byłem załamany tym, później pobrłem maxon przed stsunkiem i całkiem inne współżycie był, jak przed wszystkimi problemami.

Odnośnik do komentarza
Gość natiolek

W zasadzie to powodow może byc cała masa:
stres
nieodpowiednia dieta
nieodpowiednia mała aktywność fizyczna
problemy hormonalne albo niedobór witamin (dlatego też zawsze sądzę, że trzeba sobie porobic ogólne badania oraz hormonalne tak aby wykluczyć własnie takie przyczyny zaburzeń erekcji).
Z suplementów bez recepty zacznijcie od penis complete. Są to aktualnie tabletki które mają najwiekszy poziom L argininy w składzie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz problem z erekcją, to faktyczne środki na powiększanie penisa mogą być średnio skuteczne. Ja zacząłem od najprostszego, czyli maxon active. Po prostu po ok 30 minutach po połknięciu tabletki masz efekt. U mnie był, zona tez byla zadowolona

Odnośnik do komentarza
Gość natiolek

Niekoniecznie. Jest to efekt ale przy długotrwałej terapii tabletkami. W przypadku krótszych terapii efekt dotyczy głównie erekcji i jej poprawy. Gwarantem jest tutaj wysoki poziom L arginiy w tabletkach ( o wiele wyższy poziom L argininy i innych składników dobrze działających na erekcję znajduje sie w penis complete niż w szumnie reklamowanych olimpie i braveranie).

Odnośnik do komentarza
Gość jasiekkk99

Bardzo dobrze się czuję po tabletkach www.drpenigreat.pl. Po pół roku stosowania mniej więcej ponad 1 cm penis się powiększył dość naturalnie. Mam bardzo intensywne orgazmy. Ostatnio takie miałem w wieku 17 – 18 lat, jak tak sobie przypominam. Można się trochę odmłodzić, podnieść pewność siebie. Dla mnie żaden wydatek. Dużo tego testowałem, ale ziołowe tabletki nic nie szkodzą organizmowi, a jednak działają, więc to takiej nowej generacji suplement dla mężczyzn. Tak bym to nazwał. Na forach zagranicznych też całkiem popularny, więc można ogólnie brać w ciemno.

Odnośnik do komentarza

rzecz jasna że stres powoduje wiele złego w naszym organizmie, u mnie przez stres w pracy bardzo mocno pogorszyła się erekcja, żona ciągle mnie obwiniała o zdradę, w kółko się kłóciliśmy, w końcu powiedziałem sobie, że muszę coś z tym zrobić i poszedłem do apteki a tam dostałem maxon active z syldenafilem w składzie i pomógł mi uporać się z kiepską erekcją, nasze łóżko wróciło do normy, żona zadowolona, sex dobry, małżeństwo uratowane, same plusy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...