Forum Seks

XXL IQMan?

~Pytajniak

~Pytajniak

Witam. Chciałbym się spytać czy są osoby, które stosowały podane tabletki i poznać ich opinie. Wiadomo, że penis nie urośnie o 9cm, ale czy dzięki tym była by możliwość, by urósł 3-4cm w ciągu 3 miesięcy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dolar4

~Dolar4

Dla mnie te tabletki miały inne przeznaczenie .Ja miałem problem z erekcja i musze przyznać że w moim przypadku zadziałały super.Co do powiększenia penisa to u mnie tylko i az 2 cm więcej.

~Ja chu

~Ja chu

Ja na razie jestem po kilku dniach przyjmowania IQman i powiem że jest nie źle.Stosunek jest dłuższy członek sztywniejszy ale do pełni szczęścia jeszcze troche brakuje.

~Ludwik76

~Ludwik76

Ja stosowałem IQman przez kilka tygodni bo miałem niewelki problem z utrzymaniem erekcji.Był to problem przejściowy związany z stresem.Ale dla świętego spokoju przeszłem całą trzy miesięczną kurację.Co do wielkości członka to owszem wydłużył się o jakieś 3 cm.

~Tomasz.L

~Tomasz.L

J w sumie IQman stosuje od niedawna ale powiem otwarcie że efekty mnie zaskakują tak jak miałem probleme z erekcją tak teraz jest znacznie lepiej .Mogę się kochać prawie co dziennie a jeszcze nie dawno było to raczej niemożliwe.

~Janusz.L

~Janusz.L

Zachęcony opiniami również nabyłem IQman .Na razie czekam na przesyłkę jakie będę efekty stosowania tych tabletek nie wiem ale liczę na to że w końcu zacznę normalnie uprawiać seks.

~Junak

~Junak

Mi też pomogło zastosowanie Iqman. Długo było żle,później troszkę lepiej, ale dopiero po tyh tabletkach wszystko wróciło do normy

~Janusz.L1

~Janusz.L1

Od zarzycia pierwszej tabletki IQman mija jakieś 2 tyg.Na chwilę obecną mogę powiedzieć tyle że jest poprawa nie jest jeszcze wszystko ok ale jest lepiej liczę na to że z czasem efekty będą jeszcze lepsze.

~WojtekG

~WojtekG

Raczej nie wierzę w tego typu cudowne środki. Miałem, czy czasem miewam problem z utrzymaniem erekcji i mnie pomógł maxon active.
Uważam, że możesz próbować różne rzeczy, byleby nie mieszać i nie przesadzać z ilością.

~Piter.P

~Piter.P

Jak dla mnie IQman idealny środek jeżeli chodzi o poprawę erekcji. To było dokładnie to czago szukałem by móc się znów cieszyć seksem

~jankes10

~jankes10

A ja słyszałem że ten IQMan to nic dobrego, sama chemia. Znajomy w ogóle po tym w szpitalu wyladował.

~Otton

~Otton

Jak niby chemia zanim napisałeś sprawdziłeś chociaż ten środek.Bez problemu można to zrobić przeglądają stronę GIS.

~Bartolomeeo

~Bartolomeeo

Ja stosuj te tabletki .Żadnych skutków ubocznych nie odczuwam. Tabletek nie biore długo ale pierwsze pozytywne efekty już odczuwam.

~shakr

~shakr

Nie brałem akurat tych tabletek ale przestudiowałem sobie ich skład i moim zdaniem o wiele lepszy mają tabletki penis complete.

~Loki8

~Loki8

Stosowałem i u mnie zadziałały świetnie.Moim zdaniem skład tych tabletek jest bardzo dobry.

~Mahomet

~Mahomet

Mi jak z rana pala stoi, to jest tak sztywna ze normalnie az sie odlac przez to nie moge. Mysle ze jak wzialbym jeszcze taka tabletke po ktorej kutas staje to bym chyba swoim chujem sufit rysował .

~Wład3

~Wład3

Ja akurat zastosowałem iqman i w moim przypadku okazało się to idealnym rozwiązaniem Erekcja jest znów taka jak powinna być