Forum Seks

XXL IQMan?

~Pytajniak

~Pytajniak

Witam. Chciałbym się spytać czy są osoby, które stosowały podane tabletki i poznać ich opinie. Wiadomo, że penis nie urośnie o 9cm, ale czy dzięki tym była by możliwość, by urósł 3-4cm w ciągu 3 miesięcy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dolar4

~Dolar4

Dla mnie te tabletki miały inne przeznaczenie .Ja miałem problem z erekcja i musze przyznać że w moim przypadku zadziałały super.Co do powiększenia penisa to u mnie tylko i az 2 cm więcej.

~Jaromir.R

~Jaromir.R

Ja właśnie stosowałem IQman dla mnie tabletki są ok.Szybko skutecznie bez żadnych skutków ubocznych.Ja je mogę polecić.

~Ja chu

~Ja chu

Ja na razie jestem po kilku dniach przyjmowania IQman i powiem że jest nie źle.Stosunek jest dłuższy członek sztywniejszy ale do pełni szczęścia jeszcze troche brakuje.

~Firafek

~Firafek

Ja z własnego doświadczenia mogę wam polecić XXL Member. Stosunek "lepszej jakości" a penis dłuższy może nie o 9cm ale o 2cm. Kupiłem z tej strony jak coś. Serio polecam bo działa :)
http://nplink.net/tjUoNvTg

~Ludwik76

~Ludwik76

Ja stosowałem IQman przez kilka tygodni bo miałem niewelki problem z utrzymaniem erekcji.Był to problem przejściowy związany z stresem.Ale dla świętego spokoju przeszłem całą trzy miesięczną kurację.Co do wielkości członka to owszem wydłużył się o jakieś 3 cm.