Skocz do zawartości
Forum

Mycie i Higiena


Gość Wątek

Rekomendowane odpowiedzi

~do Alka
cytat:
~alek6468
ale jaka jest odpowiedz na moje pytanie.

otpowieć:
a czego Ty buraku chcesz, przecież wyżej masz napisane jak krowie na rowie, że brak mycia ch*ja jest niezdrowe, a przede wszystkim śmierdzące.
Pewnie chcesz jeszcze wiedzieć, czy dziewczyna musi se założyć klamerki na nos, by nie czuć smrodu zgniłych śledzi/zgniłego serka "jadącego" od twojego siurka, i zaspermionych majtek cio?
o ty zaspermiony downie. moje pytanie brzmialo czy mozna go myc tym co reszte.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 46-ą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!Alek

Odnośnik do komentarza
Gość alojzy.kubs@wp.pl

Tabletki na potecje , reklamowane w rożnej prasie , czy panowie zechcą sie podzielić ?  Dwukrotnie zostałem oszukany .

W podanych reklamach całych stronach , telefony najczęściej odbierają Panie , zachęcają do kupna , po otrzymaniu tabletk okazuje sie ,ze to zwykle nie mające wpływu nic z potencja , Pozdrawim - Paweł z Opola .

Odnośnik do komentarza
Gość MarekRacicki

Ja używam do mycia się i higieny jednocześnie soli epsom, która łagodzi skórę. Nic dodatkowego nie używam czy to do twarzy czy do ciała, a skóra jest po prostu jak pupcia niemowlaka.  Oczywiście poza solą używam antyperspirantów, perfum ale to chyba jak każdy. Serdecznie Polecam sól, a jeśli kogoś interesuje skąd kupuje link zostawiam na dole. 

link: https://allegro.pl/oferta/solgal-sol-epsom-10kg-sol-do-kapieli-do-mycia-12360986009

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...