Skocz do zawartości
Forum

Czy to była forma stosunku seksualnego?


Gość Gosc68

Rekomendowane odpowiedzi

To opiszę po kolei całą sytuację: w pokoju hotelowym mężczyzna najpierw masował barki kobiety, byli ubrani, potem kobieta wzięła kąpiel w łazience, przyszła ubrana w piżamę, mężczyzna poprosił ją, aby się obok niego położyła, ta chętnie przystała na jego propozycję. Przytulili się do siebie na leżąco. Mężczyzna był ubrany. Wsunął rękę pod jej bluzkę i zaczął gładzić jej piersi. Potem kobieta położyła się na brzuchu, on jej gładził pośladki. Następnie pocałował ją w usta, potem zszedł do szyi i zaczął całować szyję. Potem jego ręka zaczęła gładzić wewnętrzną stronę jej ud, zdjął jej spodnie od piżamy i zaczął wkładać palec do pochwy, pieścił też łechtaczkę, przez bardzo długi czas, najpierw powoli, potem palcem w pochwie kobiety naśladował ruchy frykcyjne. Kobiecie to sprawiało przyjemność. Czy był to stosunek seksualny, seks, skoro nie doszło do kopulacji? Jak nazwać opisaną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Gość gościówa 23

~Gosc68
Dlaczego "dziecinna forma"? Chyba podpada pod stosunek seksualny?

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Tylko dzieci bawią się w dotykanie, a dorośli kopulują, cztli dotykają ale penisem.
Poza tym dorosły chłop, często od "łopaty", ma tak szorstkie dłonie i palce, że gmerając w cipce może narobić tylko ranek; a jeśli nie umył łap, to spowodować zakażenie.
W wyniku podniecenia, taka cipodajka nie czuje bólu, dopiero na drugi dzień szlag ją trafia z głupoty, bo musiała walić do gina i to prywatnie za 200 zł.
Niedrogie acz głupie cipodajki, żeby uniknąć kłopotów podczas zabawy tego typu, miejcie zawsze w torebce sterylne i gładkie jak siurek niemowlaka, dildo. i jakiś lubrykant.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 68-mą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość widać że

Złotarączka
Czy kogoś to jeszcze dziwi, że seksuolodzy najczęściej rekrutują się spośród psychiatrów i psychoterapeutów?

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
PT Rączka jest psychiatrą w Tworkach, a może i pacjentem?
Rączka puść farbę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...