Skocz do zawartości
Forum

Czy zadowolę swoją kobietę?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 17 lat i problem z erekcją. Jestem dobrze zbudowanym mężczyzną, nie cierpię na żadne choroby sercowe, krążeniowe ani również na przerost prostaty. Nikt u mnie w rodzinie na nie nie cierpiał. Byłem już w związku z kilkoma kobietami. Mój problem polega na nie utrzymywaniu erekcji. Nie boje się kobiet, acz kolwiek przez mój problem przed stosunkiem myślę czy dam radę zadowolić moją kobiete i czy utrzymam erekcję. Ten problem stał się moim kompleksem i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Mam normalne poranne wzwody, gdy zadowalam się sam mam erekcję choć nie zawszę pełną, gdy kobieta mnie zadowala dłonią również mam erekcję gdy dochodzi do założenia prezerwatywy mój członek opada i już nie ma mowy o kolejnym wzwodzie. Gdy np kobieta ociera się o mnie dochodzi do wzwodu ale w momencie kiedy ma dojść do stosunku on opada. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

tesz tak miałem, ale po złożeniu ślubów czystości problem minął na korzyść śpiewu sopranem w kościelnym chórze.
Jeśli nie kumasz, to proste: dałem się wykastrować, polecam, gdyż przyjemność ze śpiewu sopranem jest milion razy większa niż orgazm, czyli spuszczenie nasienia do cipki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...