Skocz do zawartości
Forum

Ból przy analu


Gość Alicja Ala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alicja Ala

Witam,
wyjasnie od razu ze nie jestem dorosla wiec jesli dla kogos poruszana przeze mnie kwestia jest oczywista to lepiej zeby nie wypowiadal sie na ten temat.
Otoz w skrocie chodzi o to ze uprawialam dwa tygodnie temu seks analny. Dziurke nawilzylam zelem a facet wlozyl jeden palec pozniej drugi poruszal nimi i poprawil nawilzenie. Gdy bylam gotowa wszedl we mnie szybko (wiem ze to byl blad ale myslalam ze tak bedzie lepiej a poza tym ja sie bolu nie boje). Zabolalo ale po chwili wszystko bylo dobrze. Niestety peklo mi naczynko w czasie stosunku i przez 3 dni nie moglam sie normalnie zalatwic... Jednak moj problem dotyczy dzisiejszego dnia. Wlozylam dzisiaj do tylka zabawke. Gladko weszla i czulam ze moglabym cala wlozyc ale mnie bolalo. Jednak to nie byl bol taki jak podczas analu itp. Czulam ze boli mnie w srodku tak jakby cos sie we mnie uszkodzilo od seksu analnego. Czy mozliwe ze podczas spotkania z facetem cos sie uszkodzilo w tylku?

Odnośnik do komentarza

do anala dążą osoby kalekie, które nie mogą osiągnąć orgazmu normalnego, albo osoby z marginesu społecznego będące na haju, nieczujące smrodu gówna, albo osoby tak ciemne, że nie wiedzą nic o chorobotwórczych bakteriach kałowych i wirusie brodawczaku, wirusie HIV.. Niestety, taka prawda. Przyczyną brak na właściwym poziomie Wychowania Seksualnego począwszy od przedszkola, poprzez szkołę, kończąc na życiu dorosłym. Notabene, niewychowany rodzic, nie wychowa poprawnie dzieci, i tak w kołomacieju!!!!

Odnośnik do komentarza

wywołany wirusem HIV, może być dżumą 21. wieku.
Najczęstszą drogą zakażenia tym wirusem jest analseks.
Ludzie, błagam, obudźcie się z ciemnoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyjaśnienie: AIDS , to upośledzenie Układu Immunologicznego w wyniku czego organizm nie jest zdolny obronić się przed byle infekcją, choćby głupim katarem. Błyskawicznie rośnie rakowaty guz Kapossiego, no i finał wiadomy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...