Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia erekcji


Gość x...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Otóż jestem mężczyzną, przed 18 rokiem życia. Mam dziewczynę, która jest dziewicą a ja prawiczkiem. Mieliśmy zrobić to pierwszy raz, jednak nie mogło do tego dojść ponieważ znikła mi erekcja. W trakcie gry wstępnej było wszystko ok. Erekcja była, lecz podczas założenia prezerwatywy opadł. Próbowaliśmy trochę ale nie wyszło. Masturbowałem się ok. raz dziennie. Ale przestałem niedawno chociaż od czasu do czasu się zdaży. Wiem, że sytuacja może być spowodowana tym że moja dziewczyna bardzo już tego chce, a ja chcę jak najbardziej ją zadowolić. Gdy mieliśmy to robić odzywałem tylko lekki stres. Od pewnego czasu przestałem też być aktywny fizycznie. Papierosy palę. Nie piję. Nie używam narkotyków ani leków. Z prezerwatywami miałem już kontakt i erekcja wyglądała normalnie. Proszę o pomoc jak do tego nie dopuścić przy kolejnej próbie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, powodów może byc wiele. Od zbaurzeń erekcji, po zaburzenia psychiczne, po stres. W tym wieku również można mieć takie problemy. Porób sobie badania medyczne czy wszystko jest ok możesz ewentualnie kupić sobie jakiś środek na poprawę erekcji.

Odnośnik do komentarza

Nikt tutaj o sildenafilu nie pisze. Nie wiem czy czytałeś inne tematy o zburzenia erekcji na forum ale jest polecanych wiele środków na erekcję w składzie mających L argininę a aktualnie jest to jeden z lepszych naturalnych środków na tego typu problemy. Dobry skład mają cum on, penis complete czy braveran. Ale postawiłbym na to pierwsze bo ma oprócz L argininy jeszcze wiele innych pozytywnych składników.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj, tylko Ci to zasugerowałem ale pewności, ze to pomoże na 100% to nikt Ci nie da.Może pomoże a może nie pomoże. Musisz sam przetestować. Kup sobie jedno opakowanie cum on na próbę. Już po dwóch tygodniach przyjmowania powinna być poprawa. Jeśli nie zobaczysz różnicy po miesiącu to trzeba będzie poszukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość Jakub1421

Na pocżątek udaj się do lekarza, może to nic takiego. W międzyczasie polecam Vigrogan Natural Enhancer z bezpoiecznym i naturalnym składem, żebyś nie musiał brać żadnej chemii, a przypuszczam, że ktoś będzie próbował Ci ją wcisnąć Daj sobie czas, to też ważne. Tu możesz poczytać o Vigroganie - https://bit.ly/2vqnBCO

Odnośnik do komentarza
Gość DoświadczonyKoleś

Ze swoich doświadczeń z różnymi środkami na erekcję to powiem, że najlepsze efekty daje żelowy dr. Penigreat. Generalnie moim zdaniem te preparaty które można nałożyć bezpośrednio są lepsze niż kapsułki. Szybszy i mocniejszy efekt dają, bo wiadomo że tabletka zanim się uwolni w organizmie to musi przejść dojść długą drogę przez cały układ trawienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Dexterr254

Zaburzenia erekcji mogą się zdarzyć każdemu facetowi w każdym wieku.Dobry sposobem aby sobie z nimi poradzić jest zastosowanie tabletek IQman.Wiem jak dobrze działają te tabletki bo sam je stosowałem.Ja te tabletki mogę jak najbardziej polecić.

Odnośnik do komentarza

Taki wiek to jednak trochę za wcześnie na zaburzenia erekcji, nawet jak często się masturbujesz. Oczywiście, są tabletki bez recepty z sildenafilem, jak maxon active i one pomagają na poprawę erekcji i leczą źródło problemu, ale ja jednak wybrałbym się na Twoim miejscu do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Maksymilian.W

Zaburzenia erekcji to nic dziwnego, każdemu może się to zdarzyć zwłaszcza jeżeli ma dużo problemów na głowie. Sam przez to przechodziłem więc wiem jaki to problem dla mężczyzny. Z doświadczenia polecam IQMAN, to tabletki które szybko poradzą sobie z takim problemem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...