Skocz do zawartości
Forum

przywrócenie erekcji


elle_x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pomagacxchce

Można. ALe najlepiej zbadac przyczyne braku erekcji i skonsultowac to z lekarzem. Problem moze byc malutki a bez sensu faszerowac sie lekami. Jesli erekcja nastepuje mala ale jest, to polecam pierscien erekcyjny na początek.

Odnośnik do komentarza

~pomagacxchce
Można. ALe najlepiej zbadac przyczyne braku erekcji i skonsultowac to z lekarzem. Problem moze byc malutki a bez sensu faszerowac sie lekami. Jesli erekcja nastepuje mala ale jest, to polecam pierscien erekcyjny na początek.

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Impotencja pełna & częściowa w postaci słabej erekcji i małego wytrysku nasienia, to choroba naczyń krwionośnych i prostaty!!!! Gdy nie będzie optymalnej ilości krwi w ch*u, to nie będzie optymalnego ciśnienia by go dźwignąć!!! Chyba proste jak budowa cepa, prawda?
Natomiast prostata chora, nie wytworzy optymalnej ilości zawiesiny dla plemników, w związku z tym nie będzie satysfakcjonującego wytrysku spermy, a przecież orgazm męski = ejakulacja, i im więcej spermy tryska, tym przyjemniej.
Drodzy biedni i ciemni mężczyźni, zamiast latać do lekarzy po recepty na rakotwórczą chemię, weźcie się za siebie: rzućcie palenie, picie, odżywiajcie się prawidłowo, zamiast w papciach przed TV z kuflem piwa wleźcie na rower i zapierdalajcie 0,5h na świeżym powietrzu 3 x tygodniowo a Wasz biedny siurek wyzdrowieje i da Wam wiele przyjemności. Zakumkaliście wreszcie? Wyguglajcie w necie artykuł pt. prostacyklina, a dowiecie się jak nie dopuścić do miażdżycy naczyń krwionośnych & ją zniwelować.

Odnośnik do komentarza

elle_x
Dziękuję za rady. Pomysłodawcy sposobu ze szprychą proponuję samemu wprowadzić to w życie...
Zaglądam na to forum od dawna. Kiedyś nie było takich "rad poniżej pasa " :(

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Nie masz co dziękować za "szprychę", bo to kpienie z
naiwnego ciemnogrodu. No, chyba, że jesteś tak ciemnyy, że spróbujesz.
Powinieneś się skupić raczej na stylu życia i odżywianiu, gdyż z pustego i Salomon nie naleje spermy gwarantującej orgazm męski.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to dłuższy problem, to lekarz to chyba najsłuszniejszy pomysł. CHoć w tym wieku to także nic dziwnego. Można postarać się o seksowną bieliznę dla żony, może masaż, czy po prostu coś zmienić. Wspomóc się różnymi środkami, które można kupić w aptece, np. maxon active. Najpierw zacząć od najprostszych rzeczy. Oczywiście rozumiem, że facet nie ma problemów z chorobą wieńcową?

Odnośnik do komentarza

prawda moim zdaniem leży po obu stronach. ja z jednej strony brałem tabletki, bo z erekcją było kiepsko i tu pomagał mi najlepiej maxon active, ale zacząłem też się ruszać i zmieić tryb życia na bardziej zdrowy. chociaż z tego wiadomo, nie będzie efektów po jednym tygoniu. fajek nie rzucę, wiem, wiem też że one nie są zbyt dobre jeżeli chodzi o takie problemy, jednak ruch i mniej stresu to uważam wystarczające czynniki które pomogą z czasem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...