Skocz do zawartości
Forum

Słaba erekcja


magister1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat, 195 cm, 87 kg. Od końca 2015r choruję na niedoczynność tarczycy. Od roku zauważyłem,że nie chce mi stawać, od bardzo dawna nie mam porannych wzwodów, nawet jak spotkam się z moja dziewczyną to na początku mi staje, ale szybko opada i to jest koniec. Wydaję mi się, że wszystko zaczęło się od momenty, kiedy kiedyś przytuałem się z dziewczyną, leżałem na niej i przez spodnie ocierałem się o nią moim penisem. Wtedy nastapił wytrysk i jak pamietam to od tamtej pory juz nie staje mi dobrze. Nawet jak się masturbuję to nie chce mi dobrze stanąć. Co mam robić? Dodam, żekocham moją dziewczynę i bardzo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość metoda 102

jak ci tylko stanie, to na szufelkę nałóż żarzących się węgli i podłóż pod penisa krzycząc: głupi ch*ju jak opadniesz, to się poparzysz!!! Dobiegasz do rozkraczonej dziewczyny i się spuszczasz. Ręczę, że penis to zapamięta i będziesz mógł już w przyszłości kopulować bez opadania. Narka.

Odnośnik do komentarza

Mam 20 lat i problemy z erekcja. Nie wiem z czego wynikają bo staram się zdrowo odżywiac. Poza tym zbadałem sobie hormony i wszystko jest w porzadku. Nie chcę wybrac się do lekarza bo obawiam się, że lekarz w takim wieku to by mnie wyśmiał :( Generalnie penis staje jak ruletka, czasami stanie, czasami już nie. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie,lekarz na pewno by Cie nie wyśmiał.Wielu młodych mężczyzn ma problemy tego typu, po prostu niewielu z nich przyznaje się do problemów z erekcją bo nie jest to choroba taka jak przeziębienie czy zatoki o której można powiedzieć każemu ale bardzo wstydliwy problem. Jeśli badania hormonalne wyszly ok, polecam spróbować tabletek bez recepty. Dobry skład mają tabletki Penis complete.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Chłopie impotencja, to choroba naczyń krwionośnych. Jeżeli do penisa nie dopłynie optymalna ilość krwi, to nie stanie, kumasz? Wal do lekarza po wskazówki co robić.
A robotą będzie: prawidłowe odżywianie i wysiłek fizyczny by pozyskać hormon prostacyklina, który niweluje miażdżycę. Polecam wyguglać szczegóły pod linkiem www.vademecum-zdrowia.cba.pl

Odnośnik do komentarza

a jak walisz konia, to masz wytrysk nasienia? Jeżeli ci nie staje i nawet nie masz wytrysku, to spróbuj kopulacji z mojom łowieckom. Jus kilku impotentóf wylecyła. Noc z łowieckom kostuje ino 100zł. Podej nr komórki, a pszijade po ciebie.

Odnośnik do komentarza

Są, ale przy dłuższej kuracji jeśli bierze się 2 tabletki dziennie,jakieś 3 miesiące. Wcześniej można zaobserwować ich pozytywny wpływ na stan erekcji.W pierwszym miesiącu nie dostrzeżesz wpływu tabletek na wielkość członka. Na początku można zobaczyć dobry wpływ na stan erekcji. Tabletki są bezpieczne i na bazie L argininy tak więc nie powodują uzależnienia oraz mogą być przyjmowane również w młodszym wieku. Nie polecam natomiast od razu iść w sildenafil. Na początku lepiej jest sobie takie mocne środki odpuścić. Łatwo jest się od nich uzależnić i potem trudno przestać je brać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...