Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk


Gość Zatox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, mam 19lat i mam problem z przedwczesnym wtryskiem. Jestem z obecną partnerka już od roku, seks uprawiamy regularnie od ok.11miesiecy. Bardzo szybko się podniecam, już przy grze wstępnej gdy robię jej dobrze, gdy słyszę jej dźwięki jak jest jej dobrze to czuję że zaraz dostanę orgazm, a gdy już przejdziemy dalej to po kilku ruchach dochodzę. Potrafię kontrolować orgazm i to bardzo dobrze, ale ciężko gdy zacznę i po kilku ruchach miałbym wyciągnąć :/ 0zadowolenia dla partnerki. Często robimy tak że najpierw partnerka zrobi mi dobrze, zrobimy chwilę przerwy i przez ten czas ja pieszcze ją i gdy jest już gotowy zaczynam drugi raz i wtedy jest już dużo lepiej. Ale chciałbym się z nią kochać już za pierwszym razem normalnie. Nie wiem co mam zrobić żeby się pozbyć tego problemu. Wiem że jestem młody, ale 11miesiecy regularnego seksu powinno wystarczyć żeby wszystko się unormowało i było wporzadku. Czekam na poważne odpowiedzi, dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

drogie dziecko, to nie choroba, chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny. Tego doświadczysz po 60-tce, jeśli oczywiście dożyjesz. Teraz rób tak: 3 wytryski do pochwy na golasa i 4-ty na tyle się opóźni, że zarżniesz dziewczynę na"śmierć"
A jak już na chama szukasz dziury w całym, to wstrzyknij 50ml rzadkiego gipsu do ciał jamistych penisa i nie będziesz miał przedwczesnego wytrysku. Będzie ci stał do zasranej śmierci.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kapiego

~Kapi91
@up
Co ty za bzdury piszesz ? I w każdym temacie ten sam post i "kopiuj-wklej" Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie pisz nic.
Przepraszam za offtop, ale nie wiem co doradzić w tym temacie.

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Niedrogi i dosyć ciemny Kapi, widzę, że nie rozróżniasz prawdy od kpiny; ciemnogród zwalcza się właśnie kpiną. Taki wytrysk obojętnie czy późny czy wczesny, byle obfity, jest oznaką zdrowia. Na dobry wytrysk należy se zapracować zdrowym trybem życia, w tym prawidłowym odżywianiem. Wiedz PT Kapi, że z pustego i Salomon nie naleje!!! Będzie pusto w jajach, to nie będzie ani seksu ani wytrysku, kumasz jusz tera?

Odnośnik do komentarza
Gość dla Kapiego

Jest metoda, że przy pustych jajach, można osiągać orgazmy:
za wiele tys $ wszczepią Ci elektrody do mózgu- do Ośrodka Rozkoszy, i możesz guzikiem elektrycznym wyzwalać orgazmy. Po przeżyciu orgazmów całego życia/0k.9 minut strzelasz kopytami w kalendarz. Piszesz nię na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...