Skocz do zawartości
Forum

Pragnę ostrego seksu


Gość Niezaspokojona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka 40

cytat:
Narzeczony mnie nie zaspakaja pragnę ostrego seksu a on dochodzi po 3 minutach; muszę kończyć sama ręcznie; do bani

rada: kup pas z dildem wielkości penisa narzeczonego, i jak za szybko strzeli nasieniem, to se przypnie pas do swoich bioder i dokończy. Nawet nie wyczujesz różnicy czy to penis, czy palec, czy diddo. Ja tak robiłam dopóki mąż nie nauczył się 3 wytrysków w krótkim czasie, kiedy podczas 4-tego wytrysku już szczytowałam.

Odnośnik do komentarza
Gość Niezaspokojona

~do PT Autorki][quote~Niezaspokojona
~Pochwała
a już myślałem, że jesteś dziwką z A4.
A co ci tu nie gra???

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Kobieta o parametrach 170/65 to pewnie śliczna, zgrabna laska, a skoro ma dziecko a nie ma męża, to właśnie coś tu nie gra!!!!! Podejrzewam, że mając 15 lat miałaś wpadkę, tak? Ile dziecko ma już lat? Osiem?

Umiesz czytać mam narzeczonego dziecko ma 2 lata i sam jesteś jak ta wpadka

Odnośnik do komentarza

cyt,
Umiesz czytać mam narzeczonego dziecko ma 2 lata i sam jesteś jak ta wpadka
koment:
czyli jesteś panna z dzieckiem, inaczej z bachorem, albo macie dziecko nieślubne i żyjecie na kocią łapę. Tak czy siak 170/65 nie pasuje do Ciebie. Kobieta o takich parametrach i w tym wieku powinna mieć męża i legalne dziecko a nie bachora.

Odnośnik do komentarza
Gość Brodawczak 32

~aplikant
jak wykazały badania ,najskuteczniejszy w uzyskiwaniu satysfakcji jest seks oralny.Pozycja 6x9 daje najgłęsze doznania.Można spróbować seksu na "dwa baty"

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
I ta i ta forma jest śmierdząca i jest wysokie prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem brodawczaka, który bytuje w tych okolicach. Na owego wirusa nie ma szczepionki, więc śmierć gwarantowana w bólach rakowych z brodawkami na mordzie niczym małpa.

Odnośnik do komentarza
Gość chętny 30 ale

~Spragniona s
Ja tez jestem spragniona ostrego seks. Ostrego władania penisa do mojej ciasnej cipy. Ostrej dominacji przez partnera również.
Któryś chętny na mnie?:)

a ile masz lat, wzrostu, wagi ciała, gdzie mieszkasz, i czy u ciebie czy u mnie? Jaki rodzaj antykoncepcji stosujesz?

Odnośnik do komentarza
Gość Spragniona s

~chętny 30 ale
~Spragniona s
Ja tez jestem spragniona ostrego seks. Ostrego władania penisa do mojej ciasnej cipy. Ostrej dominacji przez partnera również.
Któryś chętny na mnie?:)

a ile masz lat, wzrostu, wagi ciała, gdzie mieszkasz, i czy u ciebie czy u mnie? Jaki rodzaj antykoncepcji stosujesz?

Mam 25l, 176cm wzrostu, 55kg wagi, jestem szczupła, mieszkam w Bogatyni , może być u mnie albo u Ciebie. Jeśli mieszkasz daleko od Bogatyni to ja mogę dojechać bo mam samochód. Biorę tabletki antykoncepcyjne więc seks może być bez gumki.

Odnośnik do komentarza

I kto tu jest stary dziwko i to ty lepiej uważaj żeby cię karma nie pokarała upośledzonym dzieciakiem szmato

odp,: . Mimo, że mam 33, to przeszłam wczesną menopauzę, zatem nic z tego, żadnego Downa nie było i nie będzie.
Że Ci już na musk padło, to widać, że nie rozróżniasz płci, gdy nazwałaś mnie "stary". Węszę, że twoje kolejne bachory będą mieć Downa, i to będzie Karma Twoja. Nara.

Odnośnik do komentarza

cytat:
Mam 25l, 176cm wzrostu, 55kg wagi, jestem szczupła,

opinia lekarza:
Kobieto, masz 20kg niedowagi!!! Z takim szkieletem, to strach do łóżka iść, bo może żebrami pokłóć.
Pobieżnie wagę się oblicza ze wzoru:
waga ciała=wzrost- 100 +/-5 kg
Czyli 176-100= 76 kg idealna waga, 71 w dolej granicy i 81 w górnej.

Odnośnik do komentarza
Gość gadżety erotyczne

1)Lalek dmuchany, sterowany komputerowo, z regulowaną wielkością penisa, tryskający nawet imitacją soermy. Skóra podobna do ludzkiej, poci się, śpiewa, rusza się zależnie od potrzeby. Kosztuje tylko 6, tys $

2)Dildo imitujące żywego penisa, różnej wielkości, lubrykant poślizgowy KY. Samodzielnie można doskonale wyczuć siłę tarcia, szybkość ruchów frykcyjnych, punkt G i wyzwalać ilość orgazmów ile organizm da radę. Milion razy to lepsze niż bylejaki chłop, który rozpali, wlezie, spuści się, sflaczeje mu, więc dupą się odwróci i zaśnie.. Dildo i lubrykant, to koszt tylko kilkudziesięciu zł.
Bardzo ważne: ponieważ podczas orgazmu organizm kobiety wytwarza dużo śluzu, to należy zaraz po masturbacji umyć genitalia, gdyż jest on doskonałą pożywką dla bakterii i późniejszego stanu zapalnego narządów
rodno-rozkoszowych.

Odnośnik do komentarza
Gość Gałka biegów

żart oparty na prawdzie:
pewna kobieta, była oziębła waginalnie, ale coś usłyszała o orgazmie analnym. Będąc maluchem 126p w lesie, naszła ją chcica, więc posmarowała masłem gałkę biegów i nadziała się dupą na lewarek. Tak jej fajnie było, że wiercąc się z rozkoszy spowodowała odkręcenie się gałki biegów. Ponieważ mm odbytnicy to mięśnie gładkie, pozbawione prezentacji w mózgu, to nie czuła, że trzpień przebił jej odbytnicę. Zemdlała, ktoś ją nieprzytomną zawiózł do szpitala. Tam operowano ją i na oczach całego personelu wydobyto gałkę od biegów, w dodatku, pożyczonego od sąsiada malucha.

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Justyny

justyna43300
Jak szukacie fajnych dziewczyn ktore sa konkretne - wiedza czego chca i co moga zaoferowac to wejdzcie na goldbikiniclub polecam! najlepsza stronka

A Ty Justyno jesteś jedną z nich? Jeśli tak, to podaj swoje parametry: wiek, wzrost, waga, kolor włosów, karnacja, no i telefon kontaktowy. Jeszcze jedno: u kogo, u Ciebie, u mnie, w hotelu?

Odnośnik do komentarza
Gość do chętnego

~Dania44444
Treria
Mam podobnie jak Niezaspokojona.. jestem z Olsztyna, jest jakiś chętny ogier?

Ja jestem chętny :)
Mówię na poważnie


KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Co do ch*ja pana, masz i penisa i cipkę, że podpisałeś się Dania?

Odnośnik do komentarza

Skoro kończy po 3 minutach to zróbcie sobie kwadrans przerwy i ponownie do roboty. Gwarantuję że drugie zbliżenie będzie trwało znacznie dłużej. Sam to przerabiam z żoną i czasem w ciągu 2 godzin kochamy się nawet 3 razy. Dodam że to że masz duże potrzeby jest po prostu normalnością. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...