Forum Seks

Gadżety erotyczne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Selenka30

~Selenka30

Używamy.
Wibratora, różnego rodzaju żelów :) Oj sporo tego wypróbowaliśmy :)
O seks w związku trzeba dbać i właśnie temu przydatne są gadżety.

~buzek

~buzek

My jak na razie jedynie niebieskiego unimila ale mieliśmy ostatnio ochotę na durex o. Tylko cena nas trochę zniechęca.

~gladka

~gladka

Warto jest próbować nowości bo dzieki temu seks jest nadal fajny jak na początu. Wiele osob po latach w związku ma problemy z utrzymaniem dobrej atmosfery w łóżku. Jedna jeśli dbacie o życie erotyczne to moze być po latach nawet fajniejsze ( w koncu wiemy co nas podnieca i bardziej znamy swoje ciała).
Na początek warto jest kupić sobie jakiś leprzy wibrator:
https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-wibratory

Firmy lelo przykładowo.Ewentualnie wibrujące kóleczko na penisa.

~flerinka

~flerinka

A jakie konkretnie żele intymne moglibyście polecić? Mam od jakiegoś czasu po pierwsze problem z nawilżeniem.
Po drugie chciałabym spróbować jakichs żeli stymulujacych Przetestowaliśmy ostatnio żelu chłodzącego i bardzo nam sie spodobało.Zastanawiałam sie nad rozgrzewającym. Czy ktoś używał?

~oneksa

~oneksa

Ja używałam i mi akurat nie przypadły do gustu.Piekło mnie po żelach rozgrzewających i w sumie nie stanę sie ich wielką fanką :) Ale gusta są różne, moze komuś takie żele przypasują i będą dla niego przyjemne.
Na lepsze nawilżenie polecam na pewno be lover. Jest do kupienia jedynie w sklepach erotycznych ale daje niesamowicie mocny poślizg, poza tym jest mega wydajny.Polecam szczególnie do seksu analnego. Nic nie boli.
Jeśli miałabym polecić jakiś żel stymulujący to będzie to libi gel o któym dowiedziałam się właśnie na tym forum. Daje bardzo przyjemne odczucia, poprawia krążenie w łechtaczce. Dzięki temu każdy dotyk odczuwasz o wiele lepiej. Tak jak powyższy dostępny jest niestety jedynie przez internet.
odradzam kupowanie reklamowanego durex o, moim zdaniem nie daje wrażeń ciekawszych niz libi gel i jest przy tym mega niewydajny.