Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne


Gość Gadżety 8u483

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie konkretnie żele intymne moglibyście polecić? Mam od jakiegoś czasu po pierwsze problem z nawilżeniem.
Po drugie chciałabym spróbować jakichs żeli stymulujacych Przetestowaliśmy ostatnio żelu chłodzącego i bardzo nam sie spodobało.Zastanawiałam sie nad rozgrzewającym. Czy ktoś używał?

Odnośnik do komentarza

Ja używałam i mi akurat nie przypadły do gustu.Piekło mnie po żelach rozgrzewających i w sumie nie stanę sie ich wielką fanką :) Ale gusta są różne, moze komuś takie żele przypasują i będą dla niego przyjemne.
Na lepsze nawilżenie polecam na pewno be lover. Jest do kupienia jedynie w sklepach erotycznych ale daje niesamowicie mocny poślizg, poza tym jest mega wydajny.Polecam szczególnie do seksu analnego. Nic nie boli.
Jeśli miałabym polecić jakiś żel stymulujący to będzie to libi gel o któym dowiedziałam się właśnie na tym forum. Daje bardzo przyjemne odczucia, poprawia krążenie w łechtaczce. Dzięki temu każdy dotyk odczuwasz o wiele lepiej. Tak jak powyższy dostępny jest niestety jedynie przez internet.
odradzam kupowanie reklamowanego durex o, moim zdaniem nie daje wrażeń ciekawszych niz libi gel i jest przy tym mega niewydajny.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ogólnie jak mozna tutaj porównywac durex o do libi gel. Dla mnie libi gel wygrywa na kilku płaszczyznach
po pierwsze zwieksza odczucia
po drugie nie piecze tak jak durex o
po trzecie jest o wiele bardziej wydajny
Jak durex o nie polecma to libi gel na pewno warto jest sobie wypróbowć. Chociaz nie jest tak rozreklamowany jak produkt durexa.

Odnośnik do komentarza

Jasne, że tak, wszystko jest dla ludzi i dzieki nim mozna znacznie poprawić atmosferę, jeśli ta pada. Polecam
żele erotyczne
wibrator - który absolutnie nie jest zabawką jedynie dla niej ale jest zabawką dla dwojga
opaskę na oczy - jesli wzrok jest zasłonięty to każdy dotyk odczuwa się o wiele bardziej
filmy erotyczne dla dwojga - takie jak emanuelle czy marzyciele
ewentualnie bieliznę, moim zdaniem jedną z najseksowniejszych jest bodystocking;
https://obsessive.com/pln_pl/produkty/bodystocking-i-ponczochy/bodystocking

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...