Forum Seks

Pompki do penisa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Złotarączka

Złotarączka

Pompka do penisa ma praktyczne zastosowanie w połączeniu z pierścieniem erekcyjnym bezpośrednio przed stosunkiem płciowym u mężczyzny cierpiącego na zaburzenia wzwodu. Nie służy dobrej zabawie, ani tzw. powiększaniu penisa, chociaż handlowcy z powodzeniem zapewniają o tym znudzonych panów z kompleksami.

181732 zlotaraczka Mężczyzna, 47 lat, Jastrzębia Góra
~sadasd55

~sadasd55

nie chodzi o kompleksy!
dam inny przykład: pracuje ktoś za 2000,00 więc po co szuka lepszej pracy czyżby ma kompleksy?
ma ktoś brzuch po co ćwiczy? ma kompleksy?
tak samo z penisem, każdy ma inne marzenia a ktośidtyczny pisze o kompleksach....
jeden chce być bogaty, inny chce zostać lekarzem, inny chce pojechać do australii, a jeszcze inny ma marzenia mieć 25cm

~Trybsons

~Trybsons

Miałem pompki.Dwie. Jedną tanią, drugą droższ. I szczerze? Różnica była ale jakieś 10 minut po stosowaniu. Na dłuższą metę o wiele lepsze u mnie okazały się tabletki.

~trt

~trt

Jakie brałeś? Było jakieś powiekszenie? Bo sam się zastanawiam ale z drugiej strony trochę boję się,że jest to ściema. Z tą pompką chłopie to trochę mnie podłamałeś bo właśnie do mnie idzie jedna ( zamówiłe wczoraj).

~trybsons

~trybsons

Wiesz co, tak naprawdę nie wiesz czy u Ciebie zadziała czy nie. U mnie po prostu pompka nie działała i przyznam, ze byłe po prostu działaniem zawiedziony bo spodziewałem się czegoś ok a tutaj normalnie brak działania. Brałem penis complete. Penis większy o 4 cm.A i pompkę stosowałem również w czasie brania tabletek, tak więc może powiększyła trochę działanie tabletek

~Mahomet

~Mahomet

Ja muszę używać takiego wielkiego kompresora od TiRów. pompka to dla mnie za mało.

~Mordehai

~Mordehai

Sobie zarejestruj ten nick jak tak bardzo tobie się podoba stary frędzlu

~Mordehai

~Mordehai

Znowu zajebałeś cały dział tym chińskim gównem. Naprawdę jesteś popierdolony i to 100x gorzej ode mnie heh

~Mahomet

~Mahomet

wsadzam sobie wylot z tego kompresora w odbyt i od razu muj fiut powiększa sie o cały centymetr i ma wtedy ich sześć!!!!!

~Mahomet

~Mahomet

Nie, tylko jak członek mój ma tę gigantyczną dł 6cm to jest miękki jak wąż i za cholerę nie chce stać!

~trybsons

~trybsons

Nie bylo, no może częste erekcje ale o tym wiedzialem jak kupowałem sobie te tabletki. Ale to przechodzi w drugim miesiącu. Wiedz, że aby był efekt to musisz to łykać przez jakieś 4 miechy.