Skocz do zawartości
Forum

Problem z penisem


Gość bosiecykam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bosiecykam

Witam. Ostatnio kochając się z moją dziewczyną założyłem prezerwatywe chyba najbardziej znanej marki, wszystko było spoko, z dojsciem więc akt uważam za udany, ale juz chyba następnego dnia po wzwodzie zauważyłem, że żołądź i napletek jest bardzo suchy i gdy penis zaczął opadać zrobiła się po prostu twarda, bardzo sucha powłoka, jakby żołądź i napletek wyglądały jak palce po siedzeniu w basenie tylko długotrwałym. Nastepnego dnia z żołedzi zaczął jakby schodzić mi naskórek lub cos to przypominającego, po prostu cieniutka biała powłoka. Do tego jakis dzien lub 2 pozniej do teraz zaczęły mi się kujące bóle w podbrzuszu (co nie wiem czy ma jakies połączenie ze skóra na penisie) , symetrycznie od pępka. Kolejna sprawa to to, że gdy chcę oddać mocz i w łazience wyciągam 'go' to czuję nieprzyjemny zapach, co wczesniej sie nie zdarzało o takiej intensywnosci zapachu. Po jakichs 3 dniach ta suchosć członka się zmiejszyła, teraz wyglada juz normalnie, ale pozostaje ból w podbrzuszu i ten naskórek juz nie schodzi z żołędzi, lecz nadal lekko pod nią w tym wcięciu. Czy to może być objaw jakiejś alergii na latex albo substancji znajdujących się na prezerwatywie, czy może są to objawy jakiejś choroby? Bardzo chciałbym się dowiedzieć co to może być bo, boję się o własne zdrowie, nadal bardzo chcę się kochać z moją dziewczyną, a póki co boje sie jej troche o tym powiedziec. Druga sprawa to to, że jest to uciążliwe w codziennym życiu, bo np. troche wstydze sie wyciągnąć 'go' w lazience w szkole w obawie przed brzydkim zapachem.
Z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość przypuszczalnie

podłapałeś jakąś infekcję i niekoniecznie od seksu i prezerwatywy. Być może zanim nasunąłeś gumkę, to wsadzałeś penisa dziewczynie do pochwy, i jeśli dziewczyna miała "coś złego", to się zaraziłeś. Ale nie rozpaczaj, bo być może to zapalenie pęcherza lub nerek, o czym świadczy ból w podbrzuszu. Rada: kup w aptece pojemnik sterylny na mocz. Rano oddaj drugi strumień moczu do pojemnika i zaraz zanieś do laboratorium medycznego do bania na cioto i prywatnie, bo szkoda czasu na LPK. Z wynikiem idź do LPK po diagnozę i ew. receptę na leki. Nara. NN Gdyby Ci przepisał antybiotyk, tppamiętaj: obowiązkowo wybrać wszystko i przez 5 dni minimum!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

jak już będziesz w laboratorium, to poproś o pobranie wymazu z cewki moczowej na posiew i zrobienie antybiogramu. Przyśpieszysz ew. leczenie, bo ominiesz LPK i skierowania.
Na przyszłość: przed i po seksie należy myć penisa, gdyż sperma jest doskonałą pożywką dla bakterii, które to mogą wywołać właśnie takie problemy jak Twój. Odnosi się to też do dziewcząt.

Odnośnik do komentarza
Gość bosiecykam

~niebrudas 19
cytat:
....Nastepnego dnia z żołedzi zaczął jakby schodzić mi naskórek lub cos to przypominającego, po prostu cieniutka biała powłoka......

koment:
chłopcze, brudasie, nie umyłeś ch*ja i sperma zaschła i zrobiła cienką białą powłokę. Na drugi raz pamiętaj o higienie!!!!!!. Dziewczynę też goń do mycia cipki, bo jej też będzie złaziła skórka ale z pi*dy.

Kolego, po pierwsze mniej wulgarnie, po drugie penisa myłem za chwile po ukonczeniu stosunku, i o higienie nie musisz mi przypominac. Porade sobie. Nie lubie chamstwa, nie pozdrawiam :")

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...