Forum Seks

Przedwczesny Wytrysk

~Boom321

~Boom321

Witam, mam problem z przedwczesnym wytryskiem, jestem 20-letnim facetem i nwm gdzie się z tym wybrać, chciałem się umówić do seksuologa z tym problem ale nwm właśnie do kogo najpierw się wybrać, seksuolog napisał mi że nie ma mocy wypisywania recept, poradzcie mi gdzie najlepiej się wybrać z tym problem i czy jest szansa to wyleczyć, bardzo miło gdyby odpisała mi osoba która miała z tym problem

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ronald393

~Ronald393

Nie jest to żadna choroba. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wiele facetów ma przedwczesny wytrysk. Na porno Ci aktorzy sa naszprycowani róznymi środkami, które pozwalają im utrzymać tak długo erekcję. Nie jest prawdą,że sami z siebie tak długo mogą dziubdziać.
Polecam:
masturbację przed stosunkiem
chusteczki oc wipes
oraz prezerwatywy przedłużające wytrysk

~kaknow

~kaknow

O gumkach wiem, o masturbacji również ale o chusteczkach to szczerze powiedziawszy pierwszy raz słyszę. Na czym to polega?

~Metoda 102

~Metoda 102

Jak już zmądrzejesz, to teraz zadbaj by ejakulatu było jak najwięcej, gdyż im więcej spermy wytryska tym przyjemniej. Musisz wiedzieć, że orgazm męski nieodłącznie związany jest z ejakulacją. W związku z tym sama erekcja choćby godzinna, bez wytrysku, jest ch*ja warta. Notabene, na dobry seks, w tym obfity wytrysk wpływa zdrowy tryb życia , w tym prawidłowe odżywianie. Jak chcesz się więcej dowiedzieć, wyguglaj w necie "fizjologia i filozofia seksu"

~mania40

~mania40

widzę, że "buraki" zrozumiały w czym problem, i już nie zadają debilnych pytań o przedwczesny wytrysk, tylko tryskają spermą ile się da.
Do chuja pana, gdzie jest napisane, że chłop musi tak długo trzymać spermę aż baba pierwsza osiągnie orgazm?
A durne baby to honorują, bo nie wiedzą, że nasienie chroni szyjkę macicy przed rakiem.

~pszyczyna

~pszyczyna

Przyczyna walki z przedwczesnym wytryskiem: większość chłopców nie zna innych metod antykoncepcji oprócz gumek, w związku z tym po szybkiej ejakulacji do gumy penis wiotczeje i jest niezdolny do erekcji i założenia nowej gumki. W takim przypadku dziewczyna wkurwiona a chłopak zestresowany. Wreszcie przedwczesny wytrysk staje się urojoną chorobą z którą ciemni chłopcy chcą latać do lekarzy.
Gdyby dziewczyna była mądra i zastosowała globulkę Oval Patentex i wybrała na seks dzień niepłodny, to chłopak mógłby spuszczać się wiele razy na golasa, bo by mu szybko stawał, no i dziewczyna by za 4-tym wytryskiem osiągnęła orgazm. Czy to takie trudne do zapamiętania? Mam nadzieję, że już nie będziecie robić z siebie ciemnogrodu?!!!!!!!!!!!!!!!
Ostrzeżenie dla młodych dziewcząt:
do chwili urodzenia dziecka, i to w związku małżeńskim nie stosujcie antykoncepcji hormonalnej, bo możecie rozregulować Układ Hormonalny i zostać bezpłodnymi ołmami 120kg!!!!!!!!

~z historii

~z historii

w początkach a. hormonalnej, była ona tak niebezpieczna, że np. w dawnym NRFie urodziły się dzieci bez rączek!!!!
Teraz jest ponoć bezpieczniej, ale mimo wszystko nie polecam igrać z ogniem. Otyłość 120kg też nie jest rarytasem, cio?