Skocz do zawartości
Forum

Nie czuję ruchów penisa w pochwie...


Catherine92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że podczas seksu nie czuję ruchów penisa w środku ;( nie mam pojęcia dlaczego... Czy może jest to spowodowane tym, że zawsze masturbowałam się podczas stymulację łechtaczki? Z resztą do tej pory tak robię.... I przez to ''przyzwyczaiłam'' organizm tylko do takiej formy zaspokojenia seksualnego? Robiłam to dość często i nadal to robię... Mam 25 lat, od paru miesięcy jestem mężatką, ogólnie jesteśmy ze sobą ponad 4 lata, ale ten problem już zaczął się wcześniej mając innych partnerów.... Czy może problem jest w mojej głowie? Czasem jakoś ciężko jest mi się przełamać w łóżku np. żeby założyć jakąś seksowną bieliznę dla męża lub realizacje jakichś fantazji. Męża bardzo kocham, ufam mu nie chodzi tu raczej o niego. Może ćwiczenia mięśni kegla mogą coś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość kobieta 40

Są dwa miejsca mające połączenia nerwowe z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu: łechtaczka i punkt G. Spytaj seksuologa czy śluzówka pochwy to ma receptory czuciowe czy nie ma. Jeśli nie ma, to nie możesz czuć penisa, proste. Typowym przykładem braku receptorów czuciowych jest odbytnica. Dziwne, że kobiety chwalą sobie dawanie dupy. Kobieta, orgazmu musi się nauczyć i zaskakuje z orgazmem po ok. 50-ciu ćwiczeniach. Spróbuj ćwiczyć z dildem wielkości penisa męża, może się uda.

Odnośnik do komentarza

najprostsze wywołanie orgazmu, to wszczepienie elektrod do mózgu i wywoływanie rozkoszy guzikiem elektrycznym. W ten sposób można przeżyć orgazm całego życia wynoszący ok. 9 minut, i po takowej rozkoszy strzelić kopytami w kalendarz.

Odnośnik do komentarza

braku orgazmu w kontakcie z penisem: wyrobiłaś palcem nawyk silnego tarcia, którego to nie może wywołać śliski i gładki penis. Musisz nauczyć mózg reakcji na delikatnejsze tarcie. I to możesz uczynić cieńszym od penisa dildem i KY,
i przez ok.50 ćwiczeń, ale w komfortowych warunkach.

Odnośnik do komentarza

W poradach na ten problem wszyscy radzą wzmacnianie mięśni kegla. Ale co, kiedy ktoś ma te mięśnie bardzo dobrze wyćwiczone, a mimo to nie może osiągnąć satysfakcji? To po prostu brak zakończeń nerwowych. Ja też prawie nic "tam" nie czuję, a nawet, jak czuję, to nie są to doznania, które mogłyby mi dać orgazm - w przeciwieństwie do mega intensywnych orgazmów łechtaczkowych... A mięśnie kegla mam w doskonałej formie.

Zastanawiam się, czy te wszystkie internetowe zapewnienia kobiet o osiąganiu orgazmu z penetracją nie są przypadkiem ściemą, albo myleniem orgazmu pochwowego z łechtaczkowym...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...