Skocz do zawartości
Forum

Szansa na ciaze


Gość Kasiafhd

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwoch miesiecy biore tabletki anty dionelle . Czoraj wypadala 10 tabletka uprawialam seks z moim partnerem bez prezerwatywy , a moj partner nie mial wytrysku we mnie tylko na zewnatrz i to po okolo 15 minutach po wyjsciu . Tabletki biore codziennie o tej samej porze nie biore innych lekow nie wymiotowalam ani zadnej nie pominelam czy istnieje ryzyko ciazy? Telefon pokzal mi ze mialam dni plodne wtedy a rzekomo ich nie ma gdy bierze sie tabletki

Odnośnik do komentarza

cyt.Telefon pokazał mi że miałam dni płodne wtedy,
a rzekomo ich nie ma gdy bierze się tabletki
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Ile ty dziecko masz lat, że tak bredzisz, w dodatku robiąc byki, które poprawiłam. Truć się tabletkami i rezygnować z ciepełka spermy i jej leczniczego działania, to debilizm doskonały.
Jeżeli Twój mężczyzna będzie ejakulował poza cipką, to nabawi się prostatyzmu, później raka prostaty.
Ty faktycznie jesteś tak ciemna w tych sprawach czy zgrywasz?
Ile ten twój telefon ma lat? Jest lekarzem?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 23-tą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...