Skocz do zawartości
Forum

Przyzwyczajenie do masturbacji, a życie seksualne


Gość Kickk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dawna się masturbuję (jakieś 8 lat), czasem robiłem to za często (nawet kilka razy dziennie). Od niedawna mam dziewczynę i problem jest taki, że bardzo ciężko mi utrzymać przy niej erekcję, praktycznie jest to niemożliwe. Tak jakby członek przyzwyczaił się do ręki. Pytanie jest takie, czy jeżeli przestanę się masturbować, to czy to przyzwyczajenie jakoś zaniknie i będę mógł normalnie utrzymać erekcję? Czy muszę iść do specjalisty, ew. coś innego. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź jedyna

masturbacja, oczywiście umiejętna, jest ćwiczeniem by narząd nie "zanikł", zgodnie z prawem: narząd nieużywany zanika lub rakowacieje. Prosty przykład: ręka po ściągniętym wielomiesięcznym gipsie, skóra i kości. Oczodół po oku ryby głębinowej płastugi.
Poprawna masturbacja: umycie penisa, lubrykant na dłoń, i dłonią niczym pochwą głaskanie go aż do wytrysku.; po wytrysku umycie penisa i hartowanie zimną wodą. Ponieważ męski orgazm= ejakulacja, to na ilość spermy i siłę wytrysku należy zapracować sobie zdrowym trybem życia, w tym bardzo dobrym odżywianiem, gdyż z pustego i Salomon nie naleje.. Na lekarzy seksuologów decyduje się, za przeproszeniem, ciemnogród.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...