Skocz do zawartości
Forum

Jak się przygotować do pierwszego razu w późnym wieku?


Gość KR1394

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja jest dosyć skomplikowana. Nie wiem, co jest tego przyczyną, skoro nie mam żadnych doświadczeń seksualnych. Za kilka miesięcy skończę 24 lata. Przez lata, od dzieciństwa seks mnie brzydził i przerażał. Nienawidziłam go. Teraz jednocześnie zastanawiam się, jak to jest, ciągnie mnie do tego, żeby spróbować. Jednak chyba do tego nie dojdzie, mam opory, bo boję się narządów płciowych, boję się bólu i wpadki, wstydzę się nagości. Wiem, że nie ma takiego obowiązku i mogę całe życie nie uprawiać seksu, ale....Jak o tym pomyślę, to robi mi się żal, że nigdy się nie przekonam, jak to jest. A czas leci....Jeżeli tego nie zrobię do 35. roku życia, to sprawa będzie przegrana. Co ze mną nie tak? Dlaczego dla niektórych seks jest naturalny, jak Słońce czy chmury, a dla mnie to taki ogromny, nie do przejścia wręcz problem? Jak w ogóle mam doprowadzić do stosunku? Czy prezerwatywa plus tabletki antykoncepcyjne jednocześnie dają 100% pewności? A może tylko prezerwatywa plus dni niepłodne? Samych tabletek z wytryskiem w środku się boję. Jaka pozycja jest najlepsza na pierwszy raz? Czy to będzie strasznie bolało? Po czym poznać, że jest się psychicznie gotowym do pierwszego razu? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Seks jest niezbędny z kilku powodów:
1.Chroni w jakimś stopniu przed chorobą: u mężczyzn rak stercza, u kobiet guzy w macicy, rak szyjki macicy, chroni kobiety przed depresjami.
2. Jest koniecznością biologiczną dla ciągłości gatunku
3. Jest mega przyjemnością, dla której np. modliszek daje się samicy pożreć żywcem
4. Potomstwo szczebioczące jest jest cudowne, a na starsze lata może do łóżka podać przysłowiową szklankę wody.
Notabene, do 40-stki powinnaś urodzić dziecko, gdyż po 40-stce może przyplątać się dziecku Down.
5. Wybrać dzień niepłodny i głobulka Oval Patentex. Mężczyzna może finiszować bez gumy.

Odnośnik do komentarza

~KR1394
Pewnie skończy się to tak, że zostanę dziewicą do końca życia. Muszę się z tym pogodzić.

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
pewnie boisz się bólu podczas przybicia błony dziewiczej, więc zrób to sama cienkim dildem. Ja będziesz czuć, że zbliża się orgazm, dociśnij dildo do szyjki macicy i nawet bólu nie poczujesz. Po defloracji przepłukuj pochwę irygatorem, to szybciej się ranka zagoi. Wszystko kupisz w aptece.
Myślę, że jak poczujesz smak orgazmu, to poszukasz odpowiedniego mężczyzny. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...