Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz z prostytutką


Gość pristol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że głupie pytanie ale mam już 24 lata i nigdy nie uprawiałem seksu a nawet nie miałem dziewczyny. Zastanawiam się na pójściem do prostytutki. Pewnie napiszecie że pierwszy raz powinien być z kimś kogo kochasz ale ja jestem już w takim wieku że nie chcę czekać na taką osobę. Chcę zobaczyć jak to jest uprawiać seks. Co o tym myślicie? Jak się zdecyduję to powiedzieć jej że to mój pierwszy raz? Czy jak zdecyduję się na taki krok ( zdecydowana dawka czegoś nowego ) to zmieni się coś w moim życiu? Stanę się dzięki temu bardziej męski i pewny siebie przy kobietach?

Odnośnik do komentarza

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Odnośnik do komentarza
Gość Doświadczonymak

Do pristol
Moim zdaniem powinieneś iść i spróbować seksu z prostytutką. Mam w tym trochę doświadczenia bo sam chodzę do nich bo nie mam partnerki.
Nie mów jej że jesteś prawiczkiem. Po prostu jej zapłać i kochaj się z nią.

Decyzja należy do ciebie ale bardzo Cię proszę idź i spróbuj

Odnośnik do komentarza

Wg mnie jeśli wiesz że nie pasujesz to tego świata i raczej nigdy nie znajdziesz kobiety swojego życia to śmiało idź na dziwki, ale jeśli jesteś normalnym człowiekiem masz ambicje i wiesz że znajdziesz odpowiednią partnerke to nie idź do prostytutki, będziesz tego żałował

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...