Skocz do zawartości
Forum

Poważna moja sprawa z penisem ;)


Gość Dejmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat i 177cm wzrostu oraz 55kg wagi.. ;) Mój penis w stanie zwisu ma 7cm, a podczas erekcji tylko 11 cm... Chciałbym się dowiedzieć czy podczas stosunku z kobietą rozmiar penisa się zwiększy... Podczas masturbacji również ma 11 cm... Proszę o poważne odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza

a na ch*j ci większy siurek? Takiego chuderlaka porządna laska nawet do łóżka nie wpuści, bo może ją kośćmi pokłóć.
Chłopcze, siurek ci się powiększy jak dasz półrocznej cieliczce possać, i 3 razy się spuścisz.. Normalnej kobiecie wystarczy penis nawet 5 cm byleby stał minimum 10 minut i się ruszał frykcyjnie w vaginie zanim sflaczeje po wytrysku, kumasz buraku?

Odnośnik do komentarza

łechtaczka wyzwalająca orgazm kobiecie leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc po chuj duży chuj. Duży chuj by stanąć zabiera krew mózgowi, zatem można na dupie zemdleć i se siary narobić, bo laska zadzwoni na pogotowie. Przyjedzie pogotowie z lekarzem, a ty jak nieboszczyk będziesz leżał na dupie, buuaaahhhaaa ciemnogrodzie.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 18-tą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

cyt. 177cm wzrostu oraz 55kg wagi.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Pobieżny wzór na prawidłową wagę ciała to:
Waga ciała[kg]= wzrost[cm] - 100 +/_ 5
czyli u ciebie 177 - 100=77kg. Debilu jeden, masz niedowagę aż 55kg, niedługo złapią Cię suchoty i zdechniesz jak pies pod płotem!!!!!!
Idealna waga to 77, w górnej granicy 82, w dolnej 72
Natychmiast wal na siłownię, spożywaj 1,3g białka na 1 kg wagi ciała. Najwięcej białka zawiera serek topiony, szynka.
O metodzie kulturystycznej na masę wyguglaj pod hasłem "vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć", ale Internetem Explorerem, bo Chrome jest "ślepe"

Odnośnik do komentarza

serek, to jeszcze nie białko, 100g serka zawiera 25g białka.
Aktualnie, przy twojej masie, powinieneś zjadać dziennie ok pół kg serka lub szynki, no i ćwiczyć metodą na masę. Po ćwiczeniach na siłowni i masturbacji ważna jest kąpiel, sen, odrzucenie papierosów, alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Gość ćw. na masę

wzięte z vademecum zdrowia:
W ćwiczeniach o charakterze statycznym obowiązuje zasada: ciężar , seria, tempo powtórzeń, odpoczynek między seriami. I tak: przy ćwiczeniach na masę mięśniową: 3-5 serii na daną partię mięśniową, w serii 10 powtórzeń, ciężar 75% możliwości lub tak duży, żeby w 10-tym powtórzeniu maksymalnie się zmęczyć. Tempo wolne, dla przekrwienia mięśni, by uzyskać efekt przyrostu masy mięśniowej. Między seriami odpoczynek aż do unormowania tętna i oddechu. Nie zatrzymywać podczas ćwiczeń oddechu! Podczas rozluźniania mm.("bieg jałowy" np. podczas opuszczania sztangi) nabierać powietrza do płuc a podczas pracy(wyciskanie sztangi) wykonywać wydechy.

Odnośnik do komentarza
Gość laleczka_Barrbi_

~franek18
a na ch*j ci większy siurek? Normalnej kobiecie wystarczy penis nawet 5 cm byleby stał minimum 10 minut i się ruszał frykcyjnie w vaginie zanim sflaczeje po wytrysku, kumasz buraku?

Normalnej kobiecie nie wystarczy, ale co o tym może wiedzieć jakiś internetowy prawiczek-przemądrzałek?

11 cm to nawet do zamieszania herbaty się nie nadaj - łyżeczka jest dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Gość autor1111

Penis podczas stosunku jest taki sam jak podczas masturbacji.

Niestety nie za wiele można zrobić. Masz już 18 więc nie urośnie już więcej. Może jakieś leczenie hormonalne (masz opóźnione dojrzewanie?). Przydało by się przynajmniej kilka cm więcej.

Jak z wielkością jąder i włosami łonowymi? Dochodzą ci do pępka czy tylko w okolicach penisa?

Odnośnik do komentarza
Gość do autora

No właśnie wydawało mi się, że powinienem to dopisać. Przy penisie oczywiście mam, ale jeśli chodzi okolice klatki, pępka to niestety brak. W sumie tak samo jak i pod pachami co jest strasznie dziwne w tym wieku. Dziękuję Ci za pomoc i liczę na dalsD odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość autor1111

Całkiem możliwe że masz opóźnione dojrzewanie i przez to nie urósł ci penis. Nie wiem za dużo w tym temacie, ale może dzięki temu że masz opóźnione dojrzewanie jeszcze nie jest za późno żeby go powiększyć mimo że masz już 18 lat.

Musisz wykonać badania hormonalne (przede wszystkim testosteron) i spróbować wznowić ten proces tak żeby nadrobić zatrzymany wzrost penisa. Nie potrafię powiedzieć jak to zrobić. Domyślam się że trzeba by zażywać odpowiednie hormony żeby stymulować wzrost póki jeszcze nie jest za późno (oby nie było).
Trzeba jak najszybciej iść do dobrego endokrynologa. Jesteś już dorosły więc musisz iść do lekarza dla dorosłych. Wydaje mi się że jednak endokrynolodzy dla dzieci będą się bardziej znali problemach z dojrzewaniem, więc najlepiej by było jakbyś znalazł takiego co leczy i dzieci i dorosłych - wtedy była by większa szansa że znałby się na diagnozowaniu i leczeniu opóźnionego dojrzewania.
W zasadzie już samo to że nie masz włosów pod pachami to dobry powód żeby iść do endokrynologa, a u ciebie wyraźnie powodów jest więcej.

Zdobądź skierowanie albo idź prywatnie jak najszybciej. Im szybciej tym większa szansa że uda się wznowić dojrzewanie i nadrobić jak najwięcej strat.

I nie przejmuj się jak będziesz musiał zdjąć majtki przy lekarzu. Dla endokrynologa najważniejsze będzie określenie na jakim jesteś etapie dojrzewania. Żeby to zrobić trzeba zbadać jądra (określić ich rozmiar) i zobaczyć w jakim obszarze rosną włosy łonowe. Rozmiar penisa raczej nie jest do tego potrzebny, więc całkiem możliwe że penis nie będzie badany (albo tylko bardzo ogólna ocena wyglądu).

Masz normalne poranne erekcje (penis taki jak podczas masturbacji gdy wstajesz)? Ile mniej więcej masz włosów w okolicach penisa? Czy masz jakiekolwiek włoski na jądrach?

Odnośnik do komentarza
Gość do autora1111

Tak, poranne erekcję normalnie występują tak samo jak na przykład niespodziewane podczas dnia. Włosy na jądrach normalnie mam, tutaj nie widzę problemu, tak samo jak z ilością przy penisie. Chyba rozumiesz jak nie podam Ci ilości bo nie wiem jak miałbym to określić, no ale nie mam tak że trzeba ich szukać. Występują jak u normalnego człowieka. ;) Przypominam, że mam 177 wzrostu i tylko ok. 11,7cm to mnie martwi.

Odnośnik do komentarza
Gość autor1111

Tak, chodziło mi bardziej w porównaniu do innych (np. kolegów z szatni). Albo np ile cm w górę od penisa w stronę pępka, choć to rzeczywiście wiele nie powie.

Jeśli masz normalne poranne erekcje to sugeruje że z hormonami nie jest najgorzej. Pamiętasz ile miałeś lat jak zaczęło się dojrzewanie (kiedy pojawiły się pierwsze włoski przy penisie, kiedy zaczęła się mutacja, kiedy miałeś pierwszy wytrysk)?

Penisem koniecznie trzeba się zająć dlatego powinieneś iść do endokrynologa żeby to wszystko wyjaśnić. Dobrze by było wydłużyć go przynajmniej do 15cm, a i więcej wcale by nie zaszkodziło. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że ludzie z opóźnionym dojrzewaniem (albo ogólnie w ogóle bez dojrzewania) mogą urosnąć dość wysoko (bo to również hormony (żeńskie) odpowiadają za zatrzymanie wzrostu). Więc ta dysproporcja między wzrostem a długością penisa w przypadku problemów z dojrzewaniem nie jest zaskakująca.

Odnośnik do komentarza
Gość do autora1111

Od penisa do pępka niby jakieś są, ale są one bardzo rzadkie, co to jest z 5 długich włosów.. Niestety nie pamiętam rzeczy, o której pytasz, ale mogę dodać, że nie stanąłem w miejscu że wzrostem, bo przez ostatni rok wiele urosłem i nie jest to 3cm. Byłem bardzo niski, teraz trochę niby podskoczyłem że wzrostem, ale nie w tym jest problem. ;c Strasznie zamartwia mnie ta rzecz..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...