Skocz do zawartości
Forum

szczytowanie dziewczyny


Gość ciekawy 77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja partnerka podczas kiedy stymuluje jej łechtaczkę za każdym razem podczas szczytowania pryska dość dużą ilością nie wiem jak to nazwać wody? Słyszałem o damskim orgaźmie ale w tym przypadku to zdarza się za każdym razem.. czy to może być po prostu mocz? I co ma na to wpływ?

Odnośnik do komentarza

Drogie dziecko, to nie woda ani mocz, to śluz, tyle, że bez gamet. W fizjologii zwie się to lubricatio= wytrysk żeński, Kumasz, jusz tera? A zakładasz gómę czy wyskakójesz z vaginy i spószczasz sie na ziemię? Ile masz latek?
Damski orgazm= rytmiczne skurcze mm pochwy, przyjemne dreszcze od czubka głowy po stopy, bardzo często z lubricatio.

Odnośnik do komentarza

Witam, zacznijmy od tego że naskoczyłaś na mnie nie wiadomo dlaczego? To forum więc normalne że zadaje pytanie na które nie znam odpowiedzi, czy ty wiesz wszystko? Jesteś idealna? Co do pytania o wiem, to przykro mi że musimy schodzić do tego poziomu ale cóż mam 27 lat, a kto pyta ten nie błądzi

Odnośnik do komentarza

~do dziecka
Drogie dziecko, to nie woda ani mocz, to śluz, tyle, że bez gamet. W fizjologii zwie się to lubricatio= wytrysk żeński, Kumasz, jusz tera? A zakładasz gómę czy wyskakójesz z vaginy i spószczasz sie na ziemię? Ile masz latek?
Damski orgazm= rytmiczne skurcze mm pochwy, przyjemne dreszcze od czubka głowy po stopy, bardzo często z lubricatio.

co do tego chodziło mi o to że słyszałem o damskim wytrysku, źle sie wysłowiłem. Tylko z tego co wiem damski wytrysk nie zdaża się za każdym razem i zazwyczaj nie są to duże ilości natomiast w tym przypadku następuje to podczas każdej jednej stymulacji oraz ilość tego płynu jest naprawdę duża.. proszę o sensowną odpowiedź, bez dogryzania pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Naskoczyla na ciebie i jeszcze brednie ci napisala.
Lubrykacja to nie jest damski wytrysk a tylko naoliwienie przedsionka pochwy sluzem z gruczolow Barthollina w celu ulatwienia ruchow frykcyjnych.
Natomiast damski wytrysk to w nomenklaturze erotycznej squirt.
Powstaje na skutek dlugotrwalego, silnego podniecenia w pecherzykach przycewkowych, bedacych odpowiednikiem meskiej prostaty.
Nie jest moczem, woda i nie jest sluzem.

To tak w skrocie,.. lepiej pogoogluj a wiecej sie dowiesz, bo takie fora, portale jak ten sa od trzepania kasy na glupich lemingach jak powyzej a nie od przekazywania rzetelnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza

powstaje na skutek długotrwałego, silnego podniecenia w pęcherzykach przycewkowych, będących odpowiednikiem męskiego stercza.
Nie jest moczem, wodą i nie jest śluzem. Ów płyn ma wzór:
C2H5OH!!!! Ostrzeżenie: jak się za długo robi minetę, to można się upić. Nie polecam wsiadać po takim seksie do samochodu.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po półgodzinnej wzajemnym oralu wsziadłem do samochodu i zatrzymała mnie policja. Pnieważ byłem zamroczony podali mi do dmuchnięcia z odległości 10cm alkomat i o szlag, wyskoczyło o,5 promila. Odmówiłem mandatu i pojechaliśmy na badanie krwi, tam też wynik się powtórzył. W związku z tym ostrzegam mężczyzn, nie uprawiajcie minety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...