Skocz do zawartości
Forum

Stulejka


Kubaa h2s

Rekomendowane odpowiedzi

dziecko, ty masz nie stulejkę a załupek. Czym prędzej wal do urologa i daj się obrzezać, bo ci siurek ulegnie martwicy z powodu ograniczenia załupkiem dopływu krwi,.
Do wszystkich innych:
stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzi, załupek, to zejście napletka w rowek okołożąłądziowy i trudny do odwiedzenia.
Stulejka oprócz otępienia bodźców dotykowych w zasadzie niczym nie grozi, ale załupek grozi martwicą prącia!!!!!

Odnośnik do komentarza

fioletowy kolor główki, świadczy o zatrzymaniu obiegu krwi!!! Jest to krok do martwicy główki. Dziecko, jeśli nie dasz się zoperować, to w najbliższym czasie z bólu nie wytrzymasz!!!
Czy teraz penis Cię boli?
Rada: idź na pogotowie, a oni powinni na sygnale zawieźć Cię do szpitala. Trzym się. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość ciocia mania 33

cyt. Witam mam 15 lat i mam mały problem gdyż od pewnego czasu mam problem ze ściągnięciem napletka sprawia mi to bol i dyskomfort czy mam stulejkę ?
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Co Ty dziecko bredzisz, że masz problem ze ściągnięciem napletka, przecież ty masz napletek ściągnięty. Natomiast prawdą jest, że masz kłopot z naciągnięciem napletka na główkę, a to jest już choroba pn. załupek. Musisz to dać obrzezać, bo ci siurek ulegnie martwicy i Ci go utną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...