Skocz do zawartości
Forum

Przyklejony napletek do zoledzia


Gość Problemik18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę tutaj poniewaz potrzebuje pomocy. Mam 17 lat i podczas wzwodu zauwazylem ze napletek przyklejony jest do zoledzia. Mogę go troche zdjac ale nie do konca. Napletka nie moge odkleic przy kazdej probie naderwania jest wielki ból i ani kawalka oderwania co powinienem z tym zrobić?

monthly_2017_10/przyklejony-napletek-do-zoledzia_5204.jpg

Odnośnik do komentarza

no to masz prawdziwą stulejkę. Przypuszczalnie nie myłeś siurka przy ściągniętym napletku, bo i skąd mogłeś o tym wiedzieć; rodzice ciemni, szkoła również. Mastka i brud spowodował stan zapalny i w rezultacie przyrośnięcie napletka. Stulejka kobiecie nie przeszkadza, gdyż taki mężczyzna może "rżnąć" godzinami, wyzwoli wiele orgazmów kobiecie a sam się nie spuści. Przyjemność dla mężczyzny taka jak z lizania cukierka przez szybę/napletek. Jedyne wyjście, to obrzezanie na oddziale chirurgicznym w szpitalu. Idź do LPK po skierowanie do urologa, a urolog da Ci skierowanie do szpitala. Nie bój się, zabieg jest pod znieczuleniem miejscowym. Poproś lekarza o napletek na pamiątkę, by pokazywać kolegom i namawiać do codziennego mycia siurków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość rada dla chłopca

spróbuj nalać na dłoń i widoczną główkę siurka kilka kropel olejku bambino dla niemowląt, i dłonią głaszcz siurka ąż do wytrysku nasienia. Po wytrysku łatwiej napletek zejdzie z główki, wtedy całą dłonią niczym pochwą dziewczyny zwal konia do następnego wytrysku. Rób tak 3 x dziennie, to może ci uda wyleczyć z kalectwa i ominiesz obrzezanie..

Odnośnik do komentarza

Problemik18
Wlasnie udalo mi sie odkleic napletka od zoledzia! Aktualnie wyglada to tak! Czy jest wszystko w porzadku? Po oderwaniu troche zrobilo sie czerwone i z napletka od wewnatrz powstaly male plamki krwi ale to akurat od oderwania.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Nic w porządku.
Teraz musisz bardzo delikatnie głaskać konia z użyciem oleju, by nie dopuścić do jeszcze groźniejszego załupka!!! Załupek to zejście napletka w rowek okołożołądziowy i silne uciśnięcie główki. Główka sinieje i może ulec martwicy!!!
Trening przeciwzałupkowy i przeciwstulejkowy powinieneś robić codziennie, pamiętając o myciu i hartowaniu siurka.

Odnośnik do komentarza

~rada dla chłopca
Zrób tak : zaciśnij napletek i zacznij sikać ,mocz nie wyleci ale zrobi z napletka balonik i tym sposobem ja rozciągnąłem napletek.Warto spróbować,nic nie kosztuje.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
faktycznie dobra rada, ćwiczy i dezynfekuje śluzówkę. Ale po takim zabiegu należy umyć "główkę", bo zaległy śladowy mocz to kwas, to też jakaś ilość bakterii i toksyn. Po wysuszeniu penisa posmarować żołądź kremem do twarzy. Starać się mieć penisa ciągle z gołą "głową".

Odnośnik do komentarza
Gość pierścień czerwony

Problemik18
Wlasnie udalo mi sie odkleic napletka od zoledzia! Aktualnie wyglada to tak! Czy jest wszystko w porzadku? Po oderwaniu troche zrobilo sie czerwone i z napletka od wewnatrz powstaly male plamki krwi ale to akurat od oderwania.

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Ten zgrubiały i czerwony pierścień wokół żołądzi, to zadatek na załupek, jeśli nie będzie w porę rozćwiczony!!!!
Wtedy z bólu nie wytrzymasz i dasz się obrzezać, czyli okaleczyć.

Odnośnik do komentarza

cyt.
rada dla chłopca
Zrób tak : zaciśnij napletek i zacznij sikać ,mocz nie wyleci ale zrobi z napletka balonik i tym sposobem ja rozciągnąłem napletek.Warto spróbować,nic nie kosztuje.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
chłopie, tak można ćwiczyć i nie dopuścić do stulejki!!!!
Załupka nie da się tak ćwiczyć, gdyż trzeba najpierw napletek naciągnąć na główkę, a to jest zajebiście trudne.. Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Gość rada dla chłpca 2

To,że trzeba zlikwidować zaupek to wie nawet Asia 21.Chyba jest niemożliwe,że zaupek jest od kilku miesięcy.To,że mocz pod ciśnieniem rozciągnie napletek jest pewne i ja to dawno przetrenowałem - mnie się udało. A, że trzeba się myć to chyba oczywiste.Jest to chyba jedyny naturalny sposób,bo napletek jest bardzo rozciągliwy.Po wielu razach napewo się uda i bez operacji

Odnośnik do komentarza

Okej, wszystko juz jest cacy opuchlizna zeszła, slady zaczerwienienia też.. Tylko jak mogę rozciagnac ten napletek? Tak żeby nie tworzył się ten "załupek"? Czasami skóra schodzi normalnie a czasem wlasnie zostaje pod zoledziem.

Ogólnie rewelacja od razu widać różnice w głaskaniu kuca

Odnośnik do komentarza

Okej, wszystko juz jest cacy opuchlizna zeszła, slady zaczerwienienia też.. Tylko jak mogę rozciagnac ten napletek? Tak żeby nie tworzył się ten "załupek"? Czasami skóra schodzi normalnie a czasem wlasnie zostaje pod zoledziem.

Ogólnie rewelacja od razu widać różnice w głaskaniu kuca, polecam :)

Odnośnik do komentarza

żeby utrwalić prawidłowy wygląd siurka, czyli bez stulejki & załupka, należy raz w tygodniu dać possać siurka półrocznej cieliczce. Ślina zawarta w jej mordzie będzie lekarstwem. Mogę wypożyczyć cieliczkę, czekam na oferty( należy podać nr komórki, to się umówimy i ustalimy warunki)

Odnośnik do komentarza

żeby utrwalić prawidłowy wygląd siurka, czyli bez stulejki & załupka, należy raz w tygodniu dać possać siurka półrocznej cieliczce. Ślina zawarta w jej mordzie będzie lekarstwem. Mogę wypożyczyć cieliczkę, czekam na oferty( należy podać nr komórki, to się umówimy i ustalimy warunki)

Odnośnik do komentarza
Gość OBRZEZANIE

Jest dobre tylko dla mętów społecznych oszczędzających na wodzie i mydle, byleby było na piwo/wódkę.
Częściową winę za stulejkę ponoszą "ciemne" matki, które w odpowiednim wieku nie myją chłopcom siurków przy ściągniętym napletku. Wtedy brud, mastka powodują stan zapalny i przyrośnięcie napletka do żołądzi, co zwie się stulejką.
Notabene, każdy mężczyzna powinien codziennie myć penisa przy ściągniętym napletku i masować żołądź dłonią namydloną, ale nie doprowadzając do wytrysku nasienia.Po umyciu wskazane hartowanie genitalii zimną wodą.

Odnośnik do komentarza
Gość tajemniczygosc

~Problemik18
Okej, wszystko juz jest cacy opuchlizna zeszła, slady zaczerwienienia też.. Tylko jak mogę rozciagnac ten napletek? Tak żeby nie tworzył się ten "załupek"? Czasami skóra schodzi normalnie a czasem wlasnie zostaje pod zoledziem.

Ogólnie rewelacja od razu widać różnice w głaskaniu kuca

A to bolało jak odrywałeS?

Odnośnik do komentarza
Gość Alexa25x

Boże ludzie co wy pierdolicie, to mógł być sklejony napletek a nie stulejka.
Młody zamiast szukać na forum to zgłoś się do urologa, a nie słuchasz glupkòw. Sam jak będziesz robił takie rzeczy to możesz sobie krzywdę zrobić, a nawet jeśli u Ciebie się uda to u innych może nie wyjść. Wszystko trzeba robić pod kontrolą lekarza. Lekarz jest wykształcony, ogarnięty i wie co robić.
Wszystkim innym z takim problemem polecam udac sie do lekarza.
Pozdrawiam ciepło..
Alexa.

Odnośnik do komentarza
Gość do Alexy

Powiedziała co wiedziała!!! Za przeproszeniem, gupia babo, ty też jeżeli nie będziesz myła pizdy po każdej masturbacji & seksie , to ci zrobi się stulejka na łechtaczce. Jak ci chirurg usunie łechtaczkę, dla wygody by nie myć zaczęsto pizdy, to staniesz się bezczuciową kupę mięsa, czyli orgazmu doświadczysz jak świnia nieba, hę?

Odnośnik do komentarza
Gość do koniuszego

cyt. Ogólnie rewelacja od razu widać różnice w głaskaniu kuca
A to bolało jak odrywałeś?
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Do głaskania kuca, by nie uszkodzić śluzówki, musisz lać na dłoń i żołądź lubrykant KY. Po wytrysku koniecznie musisz go/kuca umyć i hartować. Po jakimś czasie, jak kuc będzie już zdrowy powinieneś dać kucowi spuszczać się w piździe dziewczyny, tak 3 x tygodniowo. Po takich zabiegach unikniesz stulejki, załupka i zaoszczędzisz nie tylko na bólu ale i szmalu.

Odnośnik do komentarza
Gość stulejkaa

to nie sklejony, a przyrośnięty napletek do żołądzi. Stulejka tworzy się w wyniku braku higieny, czyli mycia siurka przy ściągniętym napletku. Zapobiega stulejce, załupkowi prawidłowa masturbacja i normalny seks, czyli ejakulacje w pochwie kobiety.
Na obrzezanie decydują się flejtuchy oszczędzające na wodzie i mydle.
Taki, za przeproszeniem, obrzezany głupek, ma na chuju tak twardą skórę, że godzinę rżnie, baba kwiczy z bólu, a on nie może się spuścić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...