Skocz do zawartości
Forum

zbyt wczesny wytrysk.


Gość GalMłodyAnonim98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GalMłodyAnonim98

Witam, zacznę od tego, że przekopałem masę forów i ćwiczeń nie stosowałem. Na pewno spróbuję, ale pomyślałem sobie, że co mi zaszkodzi zapytać w międzyczasie.
Mam 19 lat, jestem z partnerką już 3 lata i sprawy sexualne wyglądają coraz gorzej.Straciłem dziewictwo (przestałem być prawiczkiem) w wieku 14 lat i wtedy cały stosunek trwał dosyć długo.Od tego momentu, zanim poznałem swoją partnerkę minęlo 3 lata, od kiedy jesteśmy w związku z miesiąca na miesiąc stan mojej kondycji seksualnej o ile tak można to nazwać, pogarsza się.Stosuję konopię indyjską jako afrodyzjak, który działa wyśmienicie, ale nie w tym rzecz.Chcę mieć możliwość współżycia w każdym momencie, nie tylko gdy zapalę jointa.Byłem już u rekomendowanej pani seksuolog, lecz z powodu braku finansów zaprzestałem wizyt, zaledwie po 1... Wiem, że to strasznie mało, ale koszta mnie przerosły.I po moim dosyć długim wywodzie, moje pytanie. Co mogę zrobić, żeby przedłużyć trwanie stosunku ? Bo niekiedy, na trzeźwo bez żadnych używek wygląda to tak, że jeżeli moja partnerka się postara i się bardzo podniecę, to jestem w stanie skończyć zawody przed seksem.Jest to okropne uczucie i wiem że mimo, jej słów, że nic się nie stało, to boli moją męską dumę.
Od seksuolog, dostałem receptę na maść znieczulającą (coś na v dla znieczuleń ukłuć w żyłę w trakcie pobierania krwi) i działało, oraz na psychotropy, bo stwierdziła, że sobie to wkręcilem w mysli,lecz poza efektami ubocznymi, nic po tych tabletkach nie uświadczyłem(efekty uboczne były tak mocne, że przestałem zażywać te tabletki,rozdwojenie jaźni itp)
Co mi zostało ? Pani seksuolog proponowała mi kupno tabletek też już nie pamiętam jakich, ale przedłużały one stosunek o jakieś 500%.Problem w tym, że kosztowaly 500 zł, więc czy jest sens sięgać po takie środki ?
Proszę o pomoc i przepraszam, za chaotycznego posta ale właśnie siedzę po "Stosunku" i jestem cały roztrzepany.Strasznie mnie to martwi, bo mam problemy z seksem a mam dopiero co 19 lat, i chciał bym móc normalnie współżyć, zaczyna to negatywnie wpływać na moją pewność siebie.
Proszę o pomoc, bo mam dość ;c

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...