Skocz do zawartości
Forum

Pomóżcie proszę


Gość Kuba000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu zrobiłem mi się krostka w tamtym miejscu :/ ponieważ nie był to pierwszy raz postanowiłem posmarować maścia żeby przeszło tak jak zawsze się to działo jednak ta była inna z dnia na dzień rosła a teraz doszła do naprawdę dużych rozmiarów, pomóżcie co to jest? Jak to wyleczyć? Wstydzę się o tym powiedzieć rodzicom a tym bardziej mojej dziewczynie z którą uprawiam seks, kiedy próbuję to wycisnąć nachodzi krwią, dodam że wychodziła już z tego biała substancja

Odnośnik do komentarza

żeby przyśpieszyć leczenie i to trafne, to kup w aptece wymazówkę, wyciśnij na "patyczek" kroplę wydzieliny, zamknij to w opakowaniu sterylnym, zanieś fo Laboratorium Medycznego o poproś o wykonanie posiewu i antybiogramu. Zapłacisz góra 30 zł. Z wynikiem idź do pierwszego lepszego lekarza po receptę na antybiotyk. Bierz antybiotyk wg zaleceń lekarza. Pamiętaj, mimo poprawy, nie skracaj leczenia!!! Musi ono trwać minimu 5 dni!!!!!!!
Mam nadzieję, że to nie choroba weneryczna. Po otrzymaniu wyniku podaj nazwę bakterii i nazwę antybiotyku.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 16-tą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka przepięknego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...