Skocz do zawartości
Forum

Brak odczuwania przyjemności


Gość Kaloriaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 25 lat jestem młodą kobieta i zwracam się z pytaniem do was. Może będziecie w stanie coś wymyśleć. Otóż jestem w związku z partnerem od 4 lat. Na początku wszystko było w porządku. Od jakichś 2 lat przestaliśmy ze sobą współżyć. Tak nagle - każda próba kończyła się niepowodzeniem. Mój chłopak nie mógł,, stanąć na wysokości zadania ".
Później nie poruszalismy tego tematu i tak sobie minął rok. Zachorowałam na depresję - więc później i ja nie chciałam dopuścić do żadnych zbliżen choć właściwie i tak ich nie było. Przestałam brać antydepresanty zaczęłam mieć coraz większą ochotę na seks. Niestety z partnerem nic nie drgnęło. Zmusiłam go do wykonania badań na testisteron-tak jak podejrzewałam poniżej normy. Dodatkowo ma znaczną nadwagę, jego endokrynolog powiedział że jak schudnie to i powróci libido. Dodatkowo i ja mam problem - próbując zadowalać się sama nie odczuwam żadnej przyjemności. Chwila podniecenia trwa dosłownie 2 minuty a później gaśnie am po wyłączeniu jakiegoś przełącznika. Jestem zrozpaczona, nie wiem do kogo powinnam się udać z naszymi problemami. Proszę o jakieś porady

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...