Skocz do zawartości
Forum

Czy mozna przez cale zycie nie uprawiac seksu ?


lina.97

Rekomendowane odpowiedzi

Hej . Jestem kobieta ,mam 21 lat i zero doswiadczenia w tych sprawach . Serio nawet nigdy sie nie calowalam , nie bylam w zwiazku i narazie nie zapowiada sie aby cos sie zmienilo . Nikt oprocz mnie o tym nie wie ,ogolnie jestem uznawana za atrakcyjna kobiete i pewnie gdybym komus o tym powiedziala to by mi nie uwierzyl lub mnie wysmial . Poza tym nie mam potrzeby komukolwiek o tym mowic . Ogolnie mam powodzenie ale nie chce sie z nikim spotykac , nie interesuja mnie randki , zwiazku nie chce i odrzucam wszelkie propozycje mezczyzn . Ja sama nie uwazam sie za osobe na tyle atrakcyjna abym mogla kogos zaciekawic swoja osobowoscia , zainteresowaniami i wg . Bo przeciez wyglad to tylko dodatek do calej reszty . Jak dotad nie pozwolilam nikomu sie dotknac , nawet kiedy ktos mnie przytula czuje sie nieswojo i rzadko odwozajemniam ten gest . Zadowalam sie sama i nie czuje potrzeby aby ktos to za mnie robil . Z jednej strony chcialabym poznac "towarzysza " bo przyznaje ze jestem samotna ale z drugiej strony nie daje nikomu szansy i rezygnuje na starcie bo nawet nie chce przyjac do wiadomosci ze ktos moze sie mna zainteresowac ( nie tylko fizycznie ) . Nigdy nie chcialam ,nawet w zartach wychodzic za maz a o posiadaniu dzieci nie wspomne . Coraz czesciej mysle ze nie potrzebuje faceta do zwiazku ale chcialabym miec bliska osobe , ktora bylaby "towarzyszem zycia " abym nie czula sie samotna . Jak myslicie czy jest mozliwe partneratwo bez seksu i kontaktu fizycznego ? Czy jest mozliwe aby umrzec dziewica ? Czy moje zachowanie , podejscie do tematu jest sluszne czy powinnam sie martwic ze cos jest ze mna nie tak ? Kazda odp jest dla mnie wazna ;-)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sek w tym ze ciezko mi jest dac sb szanse i uwierzyc w to ze moge byc szczesliwa z kims . Abym zdecydowala sie na ten pierwszy raz musze byc pewna ze kandydat jest odpowiedni , musi byc miedzy nami jakas gleboka wiez , zaufanie , zrozumienie . Musze byc pewna ze bd nam razem dobrze . A z drugiej strony jak ma do czego kolwiek dojsc skoro nie szukam chlopaka , nie chce zwiazku bo tak naprawde nie jest mi to narazie potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Gość niedziewica 40

dobrze, że przynajmniej rozładowujesz napięcie seksualne masturbacją. W przeciwnym razie walnęłoby Ci na dekiel
w postaci nerwic, a w ciele w postaci guzów w macicy i nadżerek szyjki macicy.
Kobieta jest stworzona do seksu i rodzenia, w przeciwnym razie narażona jest na pośmiewisko i choroby.
Moja droga, nie wiesz co tracisz, orgazm jest cudem Natury, posiadanie dziecka i macierzyństwo również. Gdyby wszystkie kobiety poszły Twoją "trefną" drogą Ludzkość wymrze, bo któż będzie dzieci rodził? Podobną dewiacją są małżeństwa homoseksualne. Masz jeszcze czas do 40-stki, by urodzić zdrowe dziecko, bo później grozi Down.
Notabene, w późnej starości
nie będzie miał kto Ci podać szklanki wody do łoża śmierci i umrzesz jak pies pod płotem.

Odnośnik do komentarza

skoro chłop ci niepotrzebny, to daj się zapłodnić nasieniem z jakiegoś banku spermy i urodź dziecko, chroniąc się przed pośmiewiskiem, chorobami i spełnisz obowiązek dla podtrzymania Rodzaj Ludzkiego na optymalnym poziomie.
Wygodnictwo i lenistwo jest bardzo negatywną cechą!!!!
Myślę, że trafiłam do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznajomy111

Jestem mężczyzną i kompletnie cię rozumiem. Sam uprawiałem seks (2 razy a mam 24 lata) ale szczerze nie muszę go uprawiać "codziennie" - zaspokajam się sam i to mi wystarczy. Każdy mnie próbuje pchać w jakieś związki, ale ja tego nie chcę. Żyję sam i jest mi dobrze. Zresztą nie czuję się na tyle dobrze by móc zaspokoić kobietę w 100 proc. - pewno dlatego nie zależy mi aż tak. Niestety dzisiejszy świat niemal nakazuje nam seksu - mimo iż wcale możemy tego nie chcieć. Nie przejmuj się i żyj tak jak chcesz ;) Może się spotkamy? ;)

Odnośnik do komentarza

Brak rozładowywania napięcia seksualnego produkowanego mimowolnie przez organizm jest szkodliwy dla zdrowia somatyczno-psychicznego. Np. u mężczyzn brak systematycznych ejakulacji, sprzyja rakowi prostaty, u kobiet brak orgazmów sprzyja guzom w macicy, torbielom na jajnikach. A poza tym seks zwieńczony orgazmem jest wielką przyjemnością, więc rezygnacja z takiej przyjemności jest mówiąc delikatnie dziecinadą. Ale, skoro nie chce ci się dawać dupy ze wzgl. na obrzydzenie lepką spermą, ze wzgl. na świętojebliwość, to radzę wyłącznie dla zdrowia, rozładowywać napięcie seksualne dildem. Z biegiem czasu polubisz seks i znajdziesz mężczyznę i owocem miłości będzie 3-ka dzieci. Poszukaj mężczyznę na portalu randkowym. Tam jest ich od koloru do wyboru. Powodzenia. Agata

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawostka

Japończycy rezygnują z seksu z kobietami na konto lalek gumowych sterowanych komputerowo, Taka lalka kosztuje 6,5tys $ i jest cholernie ciężka, by zanieść ją do kąpieli po seksie. Jak już, to na upartego kup se lalka za 6,5 i taczkę do wożenia kochanka, z łóżka do łazienki i z powrotem.

Odnośnik do komentarza

3
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 26-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Linka

Odnośnik do komentarza

zamiast dilda:
Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza

No, i co, spróbowałaś seksu z dildem? Jeżeli słyszałaś o orgazmie pochwowym, to tylko dildem możesz się go nauczyć, i zaskoczysz dopiero po ok. 50-ciu ćwiczeniach. Notabene punkt G odpowiedzialny za taki orgazm leży w 3/4 głębokości pochwy, i tu wskazane dildo dosyć długie, dłuższe niż głębokość pochwy. Spróbuj a nie pożałujesz. Nara.

Odnośnik do komentarza

Pewnie że można. Ja tam już 30 lat walę konia i mi tam dobrze jest. Przynajmniej wolnego czasu mam w ciul kasy od cholery tylko dla siebie i nie muszę być na każde zawołanie dla jakiejś szmaty której zawsze wszystkiego mało. Życie kawalerskie jest the best i oby tego dobrobytu jak najwięcej hehe

Odnośnik do komentarza
Gość do Mahometa

Przestań tak bardzo cieszyć się ułudną swobodą i kasą, i nie ubliżaj kobietom!!! Radzę Ci wykonać PSA , gdyż walenie konia a prawdziwy seks to coś innego ,bo w twoim przypadku możesz już mieć gruczolaka, a do raka prostaty niedaleko.

Odnośnik do komentarza

To mnie rozbawiłeś nie ma co. Mam robić badania na prostatę, bo całkiem możliwe, że od strugania jasia w przyszłości mogę mieć raka prostaty? Boże widzisz, a nie grzmisz... co za zacofany ciemnogród na tym abc przesiaduje. A więc szanowny głupku- słuchaj no
Jakbyś miał trochę wiedzy życiowej na ten temat, to wiedziałbyś, że na raka prostaty, zazwyczaj chorują tylko ci panowie, którym żonki mało pizdy dają. No a wiadomo że owi samce są tak leniwi, że nie chce im się od czasu do czasu własną grabą skóry poganiać wolą czekać tygodniami nim im żonka tego śmierdzącego dupska da, to i potem tego takie skutki, że co drugi żonaty po 50/ tce ma problemy z zapchanym kutasem. Sam przeżyłem już tyle lat, a jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem o tym, żeby na prostatę zachorował jakiś stary kawaler, który na okrągło trzepie. Walenie konia od wieków wieku chroniło, chroni i chronić będzie przed rakiem prostaty, a nie do niego doprowadzać, wiesz durniu. Także lepiej proś swojej niniu żeby ci częściej dawała pizdy, lub po prostu sam kilka razy na dzień dobrze zjedź na ręcznym, to może jeszcze uda się tobie nadrobić stracony czas i w efekcie dobrze udrożnić dziurkę w kutasie, a tym samym zapobiec ciężkiej chorobie hehe

Odnośnik do komentarza
Gość dureń 61

sorki Mahomecie, miałem na myśli brak baby jako przyczyny braku ejakulacji systematycznych, bo często chłopu z brudnymi łapami się nie chce trzepać konia i wybiera mniej szkodliwy na bród kufel z piwem. Tak czy siak, jeżeli będziesz walił brudnymi łapami, to dostaniesz raka nie prostaty, a prącia, bo zatrzesz brudem delikatną śluzówkę żołądzi i napletka. Kumasz jusz tera? Zatem, jeśli masz choć trochę honoru, polecam Ci odszczekać tfój nietakt, bo nabawisz się nerwicy seksualnej i Ci w ogóle nie stanie... A tak po prawdzie, masz łazienkę z ciepłą wodą w domu, i myjesz siurka po trzepaniu? A trzepiesz na sucho czy stosujesz jakiś lubrykant, choćby olej silnikowy przepalony ? Podaj namiary, to ci prześlę kilka litrów takiego oleju, zupełnie za darmoszkę. Narka.

Odnośnik do komentarza

50 lat temu mogłem 10 razy się spuścić, a że tak było, pochwaliła się moja żona koleżance w niniejszym liście:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Mahometowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Mahomet mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Mahomet, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Mahometa objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Mahomet szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Mahomet do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Mahomet chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Mahomet znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Mahomet nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Mahometa by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Ela

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

cyt. z Mahometa:
zjedź na ręcznym, to może jeszcze uda się tobie nadrobić stracony czas i w efekcie dobrze udrożnić dziurkę w kutasie, a tym samym zapobiec ciężkiej chorobie hehe

koment:
niedrogi Mahomecie, widzę że obce Ci jest porzekadło: przyganiała motyka gracy....
Otóż, w tej materii nie chodzi o drożność "dziurki" w kutasie, a o nieużywanie narządu, w wyniku czego narząd zanika lub rakowacieje. Typowym przykładem z Natury jest oczodół po oku ryby głębinowej płastugi.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv2

Mahomet, chwaliłeś się kiedyś, że masz dobre pojęcie w informatyce i co? Głupiego nicka nie potrafisz zarejestrować? Niedziwne, że jesteś starym prykiem, bo żadna lepsza laska takiemu ciaptakowi dupy za chuja pana nie da. Zatem pozostaje ci nadal trzepanie konia, mam nadzieję, że już od dzisiaj czystymi łapami.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv2

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! he he

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometv3

~Mahometv2
Mahomet, chwaliłeś się kiedyś, że masz dobre pojęcie w informatyce i co? Głupiego nicka nie potrafisz zarejestrować?

Koło chuja wiewa mi się rejestrowanie nicka. Sobie sam rejestruj nicka, bo ja mam to w dupie bo ja piszę aby pisać i mam w dupie z jakiego pseudo piszę hehe

~Mahometv2
Niedziwne, że jesteś starym prykiem, bo żadna lepsza laska takiemu ciaptakowi dupy za chuja pana nie da. Zatem pozostaje ci nadal trzepanie konia, mam nadzieję, że już od dzisiaj czystymi łapami.

Koło chuja mi wiewają się wszystkie laski. Jak dla mnie to wszystkie laski mogłyby nawet zdechnąć i nawet by mnie to nie ruszyło hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...