Skocz do zawartości
Forum

wytrysk przy niepełnym wzwodzie


Gość łukasz7789

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie mój wzwód podczas stosunku jest niepełny, i nie pozwala na penetrację, bardzo długo (parę lat) nie miałem partnerki i wydaje mi się, że przyzwyczaiłem mój mózg do wytrysku przy nie pełnej erekcji, czy jest możliwość odwrócenia tego? jakieś leki? czasami budzę się w nocy i mam pełny wzwód. Ale jak chce uprawiać sex z partnerką już nie mam takiego silnego wzwodu, na 100% jest to skutek jakby to nazwać "słabej jakości masturbacji" przez kilka lat i tego nawyku w mózgu że wytrysk może być przy częściowym wytrysku. mam 28 lat, jakie jest leczenie takiej przypadłości? tabletki na erekcję?

Odnośnik do komentarza
Gość Lukasz7789

Jestem troszkę przy kości, jednak się odchudzam. Taki nawyk mam odkąd pamiętam, a wtedy byłem jeszcze nastolatkiem i byłem szczuplejszy. Byłem już u 1 urologa i 1 seksuologa, te wizyty średnio mi pomogły.
Ale faktycznie czasami jest mi zimno, szczególnie w palce u stóp i nóg.

Odnośnik do komentarza

Problem możę być tutaj dwojaki
kiepski dopływ krwi do ciał jamistych w penisie.W takiej sytuacji proponowałbym wypróbować ziołowe środki na erekcję takie jak cum on czy man tabs

wysoka pobudliwośc penisa - przez to wystrysk jest bardzo szybko zanim penis stanie. w takiej opcji pomoze prezerwatywa przedłużająca stosunek, ewentualnie chusteczki orgasm control wipes.

Odnośnik do komentarza

gdybyś miał poprawny wzwód a za szybki wytrysk, to metoda prosta: 3 szybkie wytryski do pochwy i kolejny będzie opóźniony, ale w przypadku słabej erekcji, to tylko poprawa dopływu krwi do ciał jamistych penisa.
Proponuję wyguglać hasło "fizjologia i filozofia seksu", tam znajdziesz wszystko co trzeba, tylko nie rakotwórczą chemię/tabletki. Wytrysk przy niepełnym wzwodzie, to nie wytrysk a wyciek, to chuj nie przyjemność!!! Notabene, im silniejszy wytrysk, tym przyjemniej dla mężczyzny, a kobiety też lubią ciepełko obfitej spermy a nie kilku kropel.

Odnośnik do komentarza

Miałem podobna sytuację. Penis nie stanął i od razu był wytrysk.Wcześniej tak nie miałem ale coś takiego wystąpiło z nową partnerką W trakcie kolejnych stosunków było tak samo ponieważ sama myśl o tym powodowała we mnie stres. Doszło do tego,ze w końcu penis przestał stawać. Dobrze, ze partnerka była wyrozumiała ;) Pomogły tabletki man tabs, o których tutaj wspomina kolega. No i wyluzowanie się, jedno piwko przed sexem.teraz jest już lepiej.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie, ale działanie maja podobne. Są to ziołowe tabletki, ale próbowałem i tych i tych z sildenafilem i różnic dużej nie widziałem. Chociaż myślę, że to zależy od faceta bo jednak na jedną osobę będą działały lepiej te na receptę, na drugą osobę zadziałają lepiej tabletki ziołowe.

Odnośnik do komentarza
Gość Robson75

Hirek, jeżeli szukasz czegoś z sildenafilem i bez recepty, to w aptekach dostaniesz maxon active. Parę z długim stażem to może nieźle wspomóc, wiem to po sobie, jak miałem problem ze wzwodem, to działało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...