Skocz do zawartości
Forum

Problem?


Gość CzyOk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam 26 lat i jestem w 2 letnim związku. Zwykle mam normalna erekcja ale w około 30% stosunków zdarza mi się utracić erekcje i nie mogę dojść. Nie wiem czym jest to spowodowane. I czy to powód do zaniepokojenia. W tych 70% współżycia nie zauważyłem żadnych problemów... Dziewczyna często mówi mi np żebym już skończył. Być może za bardzo skupiam się na tym i to mnie blokuje. Czasami wykonuje też takie ruchy które sprawiają że tracę podniecenie. A może to coś związane z moją psychika...

Odnośnik do komentarza

Prostata nie wytwarza optymalnej ilości zawiesiny dla plemników, a bez spermy nie ma wytrysku/orgazmu i nie ma też erekcji, bo i po jaki ch*j erekcja, jak nie ma się czym spuścić..
Rada: dobrze żreć, prowadzić zdrowy tryb życia, rzadziej kopulować, by prostata miała czas na regenerację zawiesiny a jądra na wytworzenie plemników, a organizm na wytworzenie hormonów.
Chłopie, nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły!!! Jak jaja będą puste to i anielska psychika nie pomoże.
Palisz, chlasz, ćpasz, jesz byle co, pracujesz 16h/dobę?

Odnośnik do komentarza

z pustego i Salomon nie naleje!!! Na wytrysk/orgazm trzeba se zasłużyć dobrym odżywianiem i bezstresowym, higienicznym trybem życia,. Leniwcy mogą se wszczepić elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu i orgazm wyzwalać guzikiem elektrycznym, by po ok. 9-ciu minutach ciągłej przyjemności kopytami strzelić w kalendarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...